Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Oczyszczacz Xiaomi 3H pare pytań


Sparrow
 Share

Recommended Posts

Siemka, 

kupiłem właśnie Oczyszczacz Xiaomi 3H i szczerze mówiąc wyobrażałem sobie że automatyzacja troche inaczej działa :) Mam za to pare pytań hakerskich :P

Czy da sie jakimś sposobem zmienić działanie kolorów na froncie Oczyszczacza? Żeby je bardziej dostosować do europejskich norm?

Czy da sie zautomatyzować działanie oczyszczacza uwzględniając POZIOM mocy... teraz widze tylko w opcjach wyboru trybu że mogę wybrać tryb działania Oczyszczacza: Automatyczny / Manualny / Nocny. Troche bez sensu że nie można wybrać Poziomu mocy który da sie wybrać z aplikacji czyli I / II / III. 

 

Czy zmiana oprogramowania Mi Home na Ruskie zmodyfikowane w przypadku Oczyszczacza 3H na coś się w ogóle zda? 

 

Pozdrawiam, 

Tomek

Link to comment
Share on other sites

Ok :)

Czyli w sumie zmiana mocy trybu manualnego powinna dać rade bez problemu. 

i jeszcze taka pierdółka :)

Czy da sie jakimś sposobem zmienić działanie kolorów na froncie Oczyszczacza? Żeby je bardziej dostosować do europejskich norm?

AHA i swoją drogą...

nie wiem o co chodzi, ale aktualna automatyzacja z oryginalnym Mi Home działa tak, że jak wyłączę aplikację, ona przestaje działać... jeżeli nastąpi jakiś scenariusz po którym np. oczyszczacz ma zwiekszyć moc, to dopiero po wejściu w aplikację, i jak aplikacja sobie zaktualizuje dane o PM2.5 dopiero wtedy zachodzi zdarzenie... myśle że musi być jakiś sposób żeby to jednak działało...

 

 

Edited by Sparrow
Link to comment
Share on other sites

No wlasnie cos mindzis smierdzialo..m raz automatyzacja dzialala raz nie. Nawet mialem w logach ze zdarzenie zostalo wykryte, np. pm2.5 ponad 30 jednostek i jest taka informacja w dzienniku, jednak oczyszczacz nie wykonal zadnej akcji. Zal :)

 

No ale trudno. Szkoda i licze ze chinczycy sie ogarna z serwerami. Inaczej moze na Globalnym serwerze bedzie to dzialalo ciut lepiej. Zainstaluje jeszcze raz oryginalna apke i zobacze :)

 

mam nadzieje ogarna to w jakiejs aktualizacji

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...