Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Oczyszczacz Xiaomi 3H pare pytań

Sparrow
 Share

Recommended Posts

Siemka, 

kupiłem właśnie Oczyszczacz Xiaomi 3H i szczerze mówiąc wyobrażałem sobie że automatyzacja troche inaczej działa :) Mam za to pare pytań hakerskich :P

Czy da sie jakimś sposobem zmienić działanie kolorów na froncie Oczyszczacza? Żeby je bardziej dostosować do europejskich norm?

Czy da sie zautomatyzować działanie oczyszczacza uwzględniając POZIOM mocy... teraz widze tylko w opcjach wyboru trybu że mogę wybrać tryb działania Oczyszczacza: Automatyczny / Manualny / Nocny. Troche bez sensu że nie można wybrać Poziomu mocy który da sie wybrać z aplikacji czyli I / II / III. 

Czy zmiana oprogramowania Mi Home na Ruskie zmodyfikowane w przypadku Oczyszczacza 3H na coś się w ogóle zda? 

Pozdrawiam, 

Tomek

Ok :)

Czyli w sumie zmiana mocy trybu manualnego powinna dać rade bez problemu. 

i jeszcze taka pierdółka :)

Czy da sie jakimś sposobem zmienić działanie kolorów na froncie Oczyszczacza? Żeby je bardziej dostosować do europejskich norm?

AHA i swoją drogą...

nie wiem o co chodzi, ale aktualna automatyzacja z oryginalnym Mi Home działa tak, że jak wyłączę aplikację, ona przestaje działać... jeżeli nastąpi jakiś scenariusz po którym np. oczyszczacz ma zwiekszyć moc, to dopiero po wejściu w aplikację, i jak aplikacja sobie zaktualizuje dane o PM2.5 dopiero wtedy zachodzi zdarzenie... myśle że musi być jakiś sposób żeby to jednak działało...

Edited by Sparrow

No wlasnie cos mindzis smierdzialo..m raz automatyzacja dzialala raz nie. Nawet mialem w logach ze zdarzenie zostalo wykryte, np. pm2.5 ponad 30 jednostek i jest taka informacja w dzienniku, jednak oczyszczacz nie wykonal zadnej akcji. Zal :)

No ale trudno. Szkoda i licze ze chinczycy sie ogarna z serwerami. Inaczej moze na Globalnym serwerze bedzie to dzialalo ciut lepiej. Zainstaluje jeszcze raz oryginalna apke i zobacze :)

mam nadzieje ogarna to w jakiejs aktualizacji