Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Tomirros

Sprzedaż oprogramowania - łamanie prawa autorskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to gdzie (na jakim punkcie) trzeba uważać aby nie było czegoś takiego.
Możliwe że jutro przyjdzie mi Stratos i będę się bawić :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja ostatnio u syna wgrałem na Pace soft Stratosfied i zegarek poległ, zablokowało bootloader ale nr S/N został, udało się odratować ale wszystko zaczęło działać po dwóch wgraniach softu, to była rutyna wgrywanie na szybko bez zastanowienia, mogło się skończyć gorzej, więc nawet nam się to zdarza a co dopiero nowicjuszom, stąd się biorą problemy, stres kłopoty a w ostateczności wyrzucenie pieniędzy w błoto i oczywiście żal bo przecież ja zrobiłem wszystko prawidłowo, to na pewno soft do dupy, i zaczyna się polowanie na czarownice

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, xarrek napisał:

Chodzi mi o to gdzie (na jakim punkcie) trzeba uważać aby nie było czegoś takiego.
Możliwe że jutro przyjdzie mi Stratos i będę się bawić :D

czytać ze zrozumieniem , myśleć by wiedzieć co się robi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień Dobry,

jako nowa osoba na tym forum mam pytanie odnośnie wgrania nowego softu PL, czy jest to w jakiś sposób na chwilę obecną zablokowane ze względu na próbę sprzedaży tegoż zabiegu przez "smutnychpanów" na OLX, czy też mogę podjąć próbę wykonania tego działania? no i dodatkowe pytanie czy mając soft 2.0.14.0 mogę normalnie wgrać PL?

Pozdrawiam

Edytowane przez glidinglover

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , chciałem się dopytać czy wgrywając "Wasz" soft jestem w jakiś sposób zmuszony do tego aby w późniejszym terminie nie będę mógł sprzedać zegarka? W opublikowanym sofcie nie ma wzmianki o tym iż nie można go rozpowszechniać, rozumiem jak ktoś sprzedaje sam soft ale wraz z zegarkiem. A jak to ma się do "spolszczenia" oficjalnego softu? Są to tylko rozważania czysto teoretyczne i nie mam na celu wywołania "gówno-burzy" Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz sprzedać, nawet z naszym softem.

Ale nie możesz zadać dopłaty dlatego że jest po polsku.

My go udostępniamy za darmo, więc czemu ma być burza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem mojego Stratosa  w lipcu 2018 r.  na Allegro, a teraz chciałbym go odsprzedać z wgranym spolszczeniem od Kaudiiego. Mógłbym oczywiście wgrać ponownie oryginalny soft, ale pytanie po co? - mi to nie pomoże w sprzedaży, nabywcy zrobię "pod górkę" a i forum na tym nie skorzysta. Wymyśliłem, że lepiej będzie jeżeli w opisie aukcji napiszę mowę dziękczynną skąd pochodzi soft, czyli zareklamuję przy okazji w ten sposób forum.  Z góry zaznaczam, że nie sprzedaję zegarków zarobkowo i nie mam na celu dorobienia się kosztem twórcy spolszczenia. Mógłbym nawet nowemu nabywcy Stratosa (o ile jest taka możliwość) odstąpić mój profil na forum. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Chetser jeśli nie handlujesz zegarkami to masz odpowiedź wyżej od @Lector w tej kwestii. Najzwyczajniej w świecie sprzedajesz zegarek, możesz dopisać że spolszczony z użyciem romu z xiaomifans i tyle. Zgłoś ew nr seryjny do administracji aby przyszły nabywca nie miał problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, snow.leopard napisał:

@Chetser jeśli nie handlujesz zegarkami to masz odpowiedź wyżej od @Lector w tej kwestii. Najzwyczajniej w świecie sprzedajesz zegarek, możesz dopisać że spolszczony z użyciem romu z xiaomifans i tyle. Zgłoś ew nr seryjny do administracji aby przyszły nabywca nie miał problemu. 

Ok. Dziękuję za informację. A mam pytanie do administratorów: czy mógłbym dać ogłoszenie w dziale Giełda? Na chwilę obecną mam zablokowaną możliwość dodania nowego postu w tym dziale, a może ktoś z forumowiczów chciałby zmienić model lub kupić drugi dla brata, ojca, dziadka lub innego przyszłego szczęśliwego posiadacza Startosa. Bo trzeba przyznać, że Stratos fajnym zegarkiem jest, a biorąc pod uwagę stosunek możliwości/cena to chyba nie ma w tej chwili konkurenta na rynku.  Niestety ze względu na mój styl życia chcę (muszę) kupić coś bardziej pancernego i niestety dwa razy droższego :(

Edytowane przez Chetser

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak przedmówca piszę, napisz na aukcji iż w celu aktualizacji - ponownego wgrania ROMu PL będzie konieczne przepięcie numeru na nowe konto z forum i tyle.

Po pierwszej nieudanej próbie będę już wiedział iż to Twój zegarek.

Niestety "nowi" poniżej 5 postów nie mogą pisać w giełdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.01.2019 o 15:09, Lector napisał:

Jak przedmówca piszę, napisz na aukcji iż w celu aktualizacji - ponownego wgrania ROMu PL będzie konieczne przepięcie numeru na nowe konto z forum i tyle.

Po pierwszej nieudanej próbie będę już wiedział iż to Twój zegarek.

Niestety "nowi" poniżej 5 postów nie mogą pisać w giełdzie.

Zwlekałem ale w końcu wystawiłem na Allegro mojego Stratosa. Podałem informacje odnośnie spolszczonego softu, że pochodzi z tego forum itp. Mam nadzieję, że opis jest wporzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi