Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Tomirros

Sprzedaż oprogramowania - łamanie prawa autorskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to gdzie (na jakim punkcie) trzeba uważać aby nie było czegoś takiego.
Możliwe że jutro przyjdzie mi Stratos i będę się bawić :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja ostatnio u syna wgrałem na Pace soft Stratosfied i zegarek poległ, zablokowało bootloader ale nr S/N został, udało się odratować ale wszystko zaczęło działać po dwóch wgraniach softu, to była rutyna wgrywanie na szybko bez zastanowienia, mogło się skończyć gorzej, więc nawet nam się to zdarza a co dopiero nowicjuszom, stąd się biorą problemy, stres kłopoty a w ostateczności wyrzucenie pieniędzy w błoto i oczywiście żal bo przecież ja zrobiłem wszystko prawidłowo, to na pewno soft do dupy, i zaczyna się polowanie na czarownice

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, xarrek napisał:

Chodzi mi o to gdzie (na jakim punkcie) trzeba uważać aby nie było czegoś takiego.
Możliwe że jutro przyjdzie mi Stratos i będę się bawić :D

czytać ze zrozumieniem , myśleć by wiedzieć co się robi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzień Dobry,

jako nowa osoba na tym forum mam pytanie odnośnie wgrania nowego softu PL, czy jest to w jakiś sposób na chwilę obecną zablokowane ze względu na próbę sprzedaży tegoż zabiegu przez "smutnychpanów" na OLX, czy też mogę podjąć próbę wykonania tego działania? no i dodatkowe pytanie czy mając soft 2.0.14.0 mogę normalnie wgrać PL?

Pozdrawiam

Edytowane przez glidinglover

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , chciałem się dopytać czy wgrywając "Wasz" soft jestem w jakiś sposób zmuszony do tego aby w późniejszym terminie nie będę mógł sprzedać zegarka? W opublikowanym sofcie nie ma wzmianki o tym iż nie można go rozpowszechniać, rozumiem jak ktoś sprzedaje sam soft ale wraz z zegarkiem. A jak to ma się do "spolszczenia" oficjalnego softu? Są to tylko rozważania czysto teoretyczne i nie mam na celu wywołania "gówno-burzy" Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz sprzedać, nawet z naszym softem.

Ale nie możesz zadać dopłaty dlatego że jest po polsku.

My go udostępniamy za darmo, więc czemu ma być burza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi