Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Smart MiHumidifier2 Ekran Wyłączony


Saberpl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Posiadam nawilżacz od jakiegoś tygodnia. Zainstalowałem modowana apke żeby można było sterować z poziomu telefonu % nawilżenia. Dziś jednak nagle wyświetlacz  nawilzacza przestał działać. Czy to kwestia oprogramowania czy wyswietlacz padl (trochę szybko?!)?

 

Dodam że wyświetlacz sam w sobie reaguje, oba przyciski dotykowe wydają dźwięk, funkcje działają ale nic nie wyswietla.  Próbowałem odłączać od kontaktu, restartować i nic. 

Edytowane przez Saberpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  po włączeniu aplikacji modowanej przestał działać wyświetlacz na nawilżaczu, raczej nie padł bo po dłuższym odłączeniu od prądu ekran się załącza, ale nie wyświetla żadnej wartości tylko tj się zawiesił. Wydaję mi się że to błąd oprogramowania. Ktoś potrafi pomóc? @rezmus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

widzialem 2, bo autor tego tematu wczesniej zglaszal w innym temacie. ktos jeszcze? na forum jest sporo osob z tym modelem od dawna i nikt wczesniej nie zglaszal.

gdzie kupiliscie? kiedy? wtyczka cn/eu? data produkcji na opakowaniu (sticker)? z tego co widzialem to ta druga osoba dostala niedawno tak z 10 dni temu. moze wadliwa partia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer
Godzinę temu, Saberpl napisał:

Niestety nie, przez chwilę sam z siebie wyświetlacz zaczął dzialac a potem znowu padł. Ale jeśli problem się powiela i jest taka zbieżność w czasie to wydaje się że coś z oprogramowaniem. 

jaka data produkcji na pudelku? mozesz podac sklep w ktorym kupiles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rezmus napisał:

widzialem 2, bo autor tego tematu wczesniej zglaszal w innym temacie. ktos jeszcze? na forum jest sporo osob z tym modelem od dawna i nikt wczesniej nie zglaszal.

gdzie kupiliscie? kiedy? wtyczka cn/eu? data produkcji na opakowaniu (sticker)? z tego co widzialem to ta druga osoba dostala niedawno tak z 10 dni temu. moze wadliwa partia.

Mój błąd. Nie zauważyłem, że ta druga osoba z tamtego tematu i autor tego to tak naprawdę jedna osoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...