Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

IMILAB EC2

adamk99
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich ponownie !

Do posiadanego zestawu bramka i kamera bezprzewodowa (jak w tytule), dokupiłem następną taką kamerę. Bramka obsługuje 4 kamery bezprzewodowe. Niestety nie mogę (albo nie umię)  dodać tej drugiej. Posiadam najnowszą wersję Mi Home 5.8.7, region ustawiony na Chiny. W oprogramowaniu kamery nigdzie nie pojawia się ikonka "dodaj kamerę" czyli taka opcja jak przy instalacji pierwszej. Prosiłbym koledzy o pomoc. Może ktoś już miał podobny problem Wydaje mi się, że w poprzednich wersjach taka ikonka była. Teraz nie widzę. Co robię nie tak ??

Pozdrawiam

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

mam kamere od tygodnia dziala super. Ustawilem sobie scene ze przy wykryciu ruchu w okreslonych godzinach wieczornych uruchamia mi swiatlo w ogrodzie ale nie widze tu takiej opcji zeby wylaczala to swiatlo po 2 minutach jak w przypadku czujnika ruchu. Jest niby tak funkcja wlacz/wylacz ale nie pozwala ona na jakies dodatkowe ustawienia czasu. 

10 godzin temu, MalyRycerz napisał:

Ustawilem sobie scene ze przy wykryciu ruchu w okreslonych godzinach wieczornych uruchamia mi swiatlo w ogrodzie ale nie widze tu takiej opcji zeby wylaczala to swiatlo po 2 minutach jak w przypadku czujnika ruchu.

A taka scena:

- jeśli wykryty ruch na kamerze ...

- wtedy: włącz światło, opóźnienie 2min, wyłącz światło

spełni Twoje oczekiwania ?

Edited by beetle
Skrócenie cytatu

7 godzin temu, tomszy1 napisał:

A Wy możecie w ogóle robić automatyzacje w oparciu o Imilab EC2? Bo ja nie mam takiej możliwości. Zarówno na apce oryginalnej jak i modowanej.

Sorki. Dołożyłem cegiełkę do bałaganu. Kontynuowałem odpowiedź na bazie EC3 (CMSXJ25A) i nie zwróciłem uwagi, że pytanie/post wpadł do wątku o EC2.