Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

WatchFace Tarcze zegarka do Startos'a


wawu1991

Rekomendowane odpowiedzi

Tarcze mogą być jako aplikacje lub jako zip z rozszerzeniem wzf. Zawierają wtedy grafiki i xmle który określa gdzie i jak ma być wyświetlany dane element.
Można edytować ręcznie grafiki i xmle by komponować z nich własne tarcze.
Nie wiem jak na stratosie ale na pace tarcze apk zawsze robiły cyrki w trybie low.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, trisnoo napisał:

PS: tarcze z prawdziwego zdarzenia robione od początku do końca znajdują się na stronie tego gościa. BTW z niecierpliwością czekam na tarczę analogową której screeny tam przedstawił.

http://amazfit.szabadi.info/en/#wrapper

A da się zainstalować te tarcze apk z poziomu zegarka, po wgraniu do pamięci urządzenia? 
Przy próbie bezpośredniej instalacji mam komunikat że ze względów bezpieczeństwa instalacja została zablokowana.
Tylko przez kabelek i adb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.09.2018 o 08:36, adramel napisał:

A da się zainstalować te tarcze apk z poziomu zegarka, po wgraniu do pamięci urządzenia? 
Przy próbie bezpośredniej instalacji mam komunikat że ze względów bezpieczeństwa instalacja została zablokowana.
Tylko przez kabelek i adb?

Da się poprzez aplikacje Amazfit. Tam możesz sobie wybrać tarczę jak już wgrasz na zegarek. Tą funcke aplikacji z nieznanych źródeł można przecież w ustawieniach telefonu wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cubawwy Z poziomu aplikacji w telefonie można wybrać tarcze ale nie zainstalować. Z poziomu zegarka ani telefonu nie da się zainstalować tarczy z rozszerzeniem APK. Można to zrobić tylko z poziomu komputera. Kiedyś jak używałem amazmod to była możliwość ściągnięcia tarczy i ustawienia w zegarku, ale były to tarcze z rozszerzeniem wfz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na linkowanej przeze mnie wcześniej stronie pojawiły się nowe analogowe tarcze do instalowania APK. Instalacja jest banalnie prosta, wystarczy ściągnąć APK Instaler, podłączyć zegarek do komputera, uruchomić apkę i upewnić się że widzi zegarek, następnie przenieść ściągnięty ze strony plik do ekranu aplikacji i naciąsnąć install. 

Jeszcze raz ta stronka:  http://amazfit.szabadi.info/en/#wrapper

 

Działają małe zegarki, sleep mode wygląda prawie identycznie jak ten normalny, bardzo mi się podoba.

Poniżej foto:

IMG_20181026_235141.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Z kilku tarcz od Marka Zimy i innych poskładałem coś o co mi chodziło - tylko potrzebne informacje z większą czcionką którą jestem w stanie odczytać bez okularów. Mam tylko jeden problem - nie mogę wyłączyć miesięcy. Niby są wyłączone ale i tak zawsze pokazuje - albo tekstowo albo liczbowo co daje efekt jak na obrazku. Bawił się ktoś tym może i jest w stanie coś poradzić?

 

17.04.2019-12-36-58.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ciężko o dobrą tarczę apk na verge ???? przetestowałam kilka z verge.it i są albo "brzydkie" albo nieodpracowane powodujące zwiechy zegarka  i na razie tylko ta: https://amazfitwatchfaces.com/verge/view/474 spełnia moje oczekiwania ???? napisałam do autora aby zrobił więcej... a może Tobie homer2009 uda się coś fajnego zrobić ????

w każdym razie podana tarcza z linku wyświetla wszystkie dane po wygaszeniu ekranu (fotka poniżej z wygaszonym ekranem) - niby fajnie ale w słońcu i tak nic nie widać ????

Przechwytywanie.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.04.2019 o 21:34, mswiniuch napisał:

Moja przeróbka tarcz Marka Zimy. Instalują się pod oryginalnymi nazwami.

Wesołych Świąt ;)

 

 

 

 

MZI_Digital_Essentials_3.png

MZI_Digital_Royal_Color.png

MZI_Digital_Essentials_3.apk 1 MB · 29 pobrań MZI_Digital_Royal_Color.apk 1 MB · 25 pobrań

Witam

Świetne te tarcze. Linki podane nie działają. Można nowy link prosić?

 

Edit
Działają :), nie byłem zalogowany.

Edytowane przez Szymszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2019 o 08:49, adramel napisał:

Wrzuć źródło a nie skompilowaną aplikacje. Rozumiem że w trybie "off" ekran gaśnie całkowicie jakby to był ekran OLEDowy?
Nie jesteś jej autorem? Inni użytkownicy też mają taki problem?

Tak w trybie ,, OFF" ekran gaśnie jakby to był ekran OLED. Tracza jest dedykowana do Stratosa jednak po wygaszeniu się ekranu tarcza pojawia się dopiero po naciśnięciu przycisku. Nie reaguje na podniesienie ręki. Poniżej lik do strony.

http://www.johnbnchitech.altervista.org/?page_id=934#1516309075638-9873e157-6aa9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lector odpiął ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...