Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Amazfit GTR 2

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Kupilem na allegro 908 zl z dostawa. Wersja ma wbudowane spolszczenie od razu sie aktualizuje najnowszy update. Wyczytałem na innych forach zagranicznych ze po 3 pełnych cyklach bateria będzie działać prawidłowo. Narzie 2 x lądowałem. Mam wersje srebrna wygląd i wykonanie jest na plus. Wcześniej miałem Band 4 wiec ma podobne problemy z aktualizacja pogody. Trzeba wejść do aplikacji z wl GPS żeby zaskoczył. Zdecydowalem sie na GTR z powodu dobrej baterii i design. Ogólnie jest ok poza tylko jak wspomniałem bateria liczyłem na chociaż 10 dni, producent pisał o 14. Na razie czekam na 3 pełne cykle lądowania (narazie 5 dni) bede mogl cos wiecej powiedziec. W stosunku do Band 4 wiecej opcji typu kompas,barometr,Poi,stres, wiecej opcji w samym zegarku. Jak dla mnie cena max 500-600 zl a nie 800-900.

• Like 1

Z recenzji wynika ze ja katuje zegarek gdzie mam wszystkie funkcje wył automatyczne a osiągam tylko 5 dni. Ladowalem w sobotę a mam już 70% :/

Czekam na aktualizacje dot. np zapisywania powiadomień, możliwość odp na nie, oraz możliwość wyciszania telefonu przychodzącego połączenia (jak to było w Mi band 4 ), szkoda tez ze zdjęć nie można wyświetlać. 

• Like 1

Witam,

Dzis przyszła aktualizacja poprawiająca konsumpcje baterii. Mam nadzieje ze coś się popoprawia. Co do zdjec nei jestem pewien czy ten wyświetlacz może wyświetlać zdjęcie chodź band 4 była już możliwość wklejania zdjęć jako skinów na tapetę wiec czemu by nie tu.

• Like 1
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...