Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich jako nowy w tym zakątku internetu.

Czy ktoś już otrzymał Neo i mógłby co nieco o nim napisać. Najbardziej mnie interesuje czy można go wykorzystać do biegania/roweru. Mam obecnie mi band 1s (tak wiem, zabytek że hoho 😉) także moje oczekiwania nie są zbyt wygórowane. Domyślam się że zapis trasy z poziomu aplikacji i w oparciu gpsu telefonu jest możliwy. Czy zostanie zapisane tętno i np częstotliwość kroku. No i zależałoby mi żeby w trakcie treningu widzieć na żywo swoje tętno na zegarku. Gdyby był jeszcze dystans i czas to byłoby idealnie.

• Lector featured and unfeatured this topic
  • Administrator
W dniu 23.09.2020 o 16:06, überjanusz napisał:

Witam wszystkich jako nowy w tym zakątku internetu.

Czy ktoś już otrzymał Neo i mógłby co nieco o nim napisać. Najbardziej mnie interesuje czy można go wykorzystać do biegania/roweru. Mam obecnie mi band 1s (tak wiem, zabytek że hoho 😉) także moje oczekiwania nie są zbyt wygórowane. Domyślam się że zapis trasy z poziomu aplikacji i w oparciu gpsu telefonu jest możliwy. Czy zostanie zapisane tętno i np częstotliwość kroku. No i zależałoby mi żeby w trakcie treningu widzieć na żywo swoje tętno na zegarku. Gdyby był jeszcze dystans i czas to byłoby idealnie.

Można wykonać zapisu aktywności - bieg, chód i kolarstwo. Pomiar tętna jest dokonywany z Neo, co do zapisu częstotliwości kroków nie sprawdziłem jeszcze.

• Administrator

Kilka moich spostrzeżeń.

Pasek jest dość sztywny, może się troszkę wyrobi.

Seria Amazfit przyzwyczaiła mnie już do teleskopów od pasków z łatwym demontażem. Niestety nie tym razem, mamy tu standardowe "ukryte" teleskopy, przez co wymiana paska nie będzie już tak łatwa.

• 2 weeks later...

Super 👍 A w trakcie treningu wyświetla opaska bieżące tętno? I jak to w końcu jest z wibracjami, na Ali w ocenach często pojawia się informacja że nie ma a w opisie podobne jest że powiadomienia są właśnie w formie wibracji.

Pojawiły się w końcu w oficjalnym sklepie wszystkie kolory więc kusi mnie zamówić, co prawda jeszcze nie dostępna wysyłka z Polski ale trudno. Wciąż mam dylemat między Neo a GTR. Tak wiem że to zupełnie inny przedział cenowy ale oba modele mi się podobają, oferują funkcje z których będę realnie korzystać, jedynie w Neo kwestia powiadomień zastanawia.

• Administrator

Nie ma wibracji, tylko pika jak stare Casio :P Trudno było mi się przyzwyczaić ze ktoś do mnie dzwoni, bo zawsze coś mi wibrowało na nadgarstku :D

Pikanie jest przy powiadomieniach (ustawienia w aplikacji coś podobnego jak z wibracjami), pika również po wduszeniu przycisków - idzie wyłączyć w telefonie.

Tak podczas treningu pokazuje coś takiego:

A więc stało się. Jako że życie to sztuka kompromisów, płynie do mnie.... GTR lite. W sumie zdecydował trochę przypadek, trafiłem na ali w takiej cenie że nie było sensu się zastanawiać. Mam nadzieję że wrażenie będzie lepsze niż po bipie, zawsze można sprzedać i spróbować z Neo.

• Lector pinned this topic