Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Bobas8

tarcze zegarka

Recommended Posts

witam, mój pierwszy stratos i qurcze, czy w app - korzystaj - ustawienia wybierania numerów - sklep z tarczami zegarka, macie kilka tarczy? Gdzie mogę lub jak można utworzyć tarczę? W niestandardowe tło tarczy zegarka, wchodząc na jakieś zdjęcie i zaznaczając je - synchronizacja obrazu z zegarkiem - pomyślnie zsynchronizowało....i nic? Jak mogę uzyskać inne tarcze, do wyboru, do koloru :)?

To jeszcze jedno pytanie, czy w Stratosie jest coś takiego jak reakcja na ruch ręki, celem podświetlenia tarczy (szczególnie nocą). Irytujące jest włączanie podświetlenia, gdzie uruchamia mi się MUSIC - i brak połączenia bluetooth - za nic nie mogę go połączyć.

Masakra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za podpowiedź. Tylko - pierwszy link do Amazfit zainstalowany (standardowo 8 tarcz) - jak chcę następne dodać - wchodzę w niestandardowe tło, niby wszystko O.K. a tarczy brak. Drugi link AmazFaces - pobieram, chcę zainstalować (pokazuje łącze wifi) i ....nic. Maaasakra.

Jakieś propozycję?

...a jak wszedłem do folderu WatchFace (są trzy w zegarku, dwie z małych liter - ja wybrałem j/w), wgrałem paczkę tarcz zgodnie z instr. i rozszerzeniem. W zegarku mogę przebierać w tarczach, ale w momencie wyboru zmiany tarczy - ustawia się tarcza 1-na z 8 Amazfit. I na tym kończy się zabawa. 

Pytanie jeszcze inne, czy można jakieś inne dźwięki powiadomień ustawić? Pod dana osobę, sms'a? czy są jakieś aplikacje.

Pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...