Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] Amazfit Sport Watch 2/Stratos 2.0.11.1 PL


Rekomendowane odpowiedzi

  • Lector przypiął ten temat
  • Developer

Zajrzyj 4 posty wyżej tam masz link do wątku z filmikiem jak wejść w fastboot  oraz podany jest też tam link do forum xda gdzie pobierasz system CN w wersji 2.0.7.5  jest też napisane jak go wgrać to działa i zegarek wraca do żywych, dziwi mnie tylko to że coś nie poszło,  zegarek się restartuje po wgraniu chwilowego roota, który jest niezbędny do wgrania systemu i to jest prawidłowe, moim zadaniem straciłeś połączenie USB zegarka i kompa i stąd ten kłopot.  Poprostu system się nie zainstalował, i nie ma jak się uruchomić. Skorzystaj z tego co napisałem wcześniej,  instalacja systemu w wersji CN tą metodą działa sprawdzałem osobiście 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że wszystko działa ok.

Jedyna rzecz która mnie zastanawia to GPS, wg zegarka przebiegłem 15 km a po synchronizacji ze Stravą wyszło 13,7 km. Pozostałe parametry jak tempo czy wysokości też nierealne.

W wersji 2.0.8.0  takiej różnicy nie było. Będę testował dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

Jak w poprzedniej wersji dodałem tylko język Polski nic innego nie zmieniłem, parametry GPS i inne są po stronie HUAMI na które język nie ma wpływu 

Lista zmian:

2.0.11.1

- New tennis and football patterns

- Add custom settings for the long press of the dial interface (a long press to directly open a sport or specify a function)

- Optimize system stability

- Optimize system power consumption

- Optimize partial interface rendering

- Fixed several bugs

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

ale 2.0.8.0 PL ? to nie jest możliwe, bo robiłem to sam na swoim zegarku 3 razy, inni również i działa, więc nie wiem w co robisz nie tak,

apka na telefonie ci nie działa prawidłowo, pierwsza instalacja 2.0.8.0 PL nie poszła ci, teraz aktualizacja do 2.0.11.1 PL również, może problemem jest twój komp bo to nie ma sensu,

edit

właśnie zrobiłem downgrade do 2.0.8.0 PL i wszystko poszło bez problemu, zegarek się uruchomił trwa optymalizacja aplikacji, za chwile zrobię aktualizacje ponowna do 2.0.11.1 PL i napisze jak poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lector zablokował ten temat
  • Lector odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...