Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

dodawanie urządzeń BLE

pasazer
 Share

Recommended Posts

Sorry za pewnie trywialne pytanie.

Używam zmocowanej apki na rejon EU. Kupiłem w Chinach Xiaomi Gateway 3 oraz te małe kwadratowe czujniki temp i wilgotności.

Bramka się dodała. Ale jak teraz do niej dodać te czujniki? Wykrywa mi je w pace ale wg mnie dodają się jako połączenie Bluetooth między telefonem i czujnikiem, a nie między bramką i czujnikiem. W efekcie jak wyłączę Bluetooth w telefonie to nie mogę odczytać temperatury.

Edited by pasazer

• 1 month later...

Odkopię trochę temat: również kupiłem  XIAOMI Mijia Bluetooth Thermometer 2 (małe kwadraty na CR2030), mam Xiaomi Smartmi Evaporation Air Humidifier oraz Yeelight JIAOYUE YLXD16YL 450 LED 32W Ceiling Light. Czujnik dodałem do Xiamoi Home (mam zmodowaną apkę), w profil -> Bramka BLE widzę dane sprzed kilku-kilkudziesięciu minut, rozumiem, że to poprawne zachowanie? Czy będzie to właśnie w ten sposób działać, że informacje będą wysyłane do bramki co ileś minut? Czy dodanie jakiegoś urządzenia typu Xiaomi Gateway 3 pozwoli na odczytywanie temperatury na żywo? Po wejściu w to urządzenie i kliknięciu na "Aktualizacja oprogramowania sprzętowego" otrzymuję komunikat: "Urządzenie nie jest podłączone", czy to jest normalne zachowanie?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...