Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

Amazfit Watch 2.0.3 -play z GP - wersja PL

Recommended Posts

Dziwne przed chwilą specjalnie zainstalowałem tę wersję pomimo, iż z niej nie korzystam i logowanie przez Facebooka działa normalnie

• Thanks 1

Potwierdzam, wszystko działa jak należy. Dzięki Kaudii.
Do wczoraj używałem Pacefied + Twoje spolszczenie oraz spolszczonego "China" Amazfit Watcha.
Nie wiem gdzie jest problem ale kiedy Pace z jakiegoś powodu (np. telefon w domu a zegarek na dworze) rozłączy się i ponownie połączy to już nie chce się zsynchronizować z Amazfit Watchem. Firmware w wersji US i Amazfit Watch z Google Play nie powodują takich problemów.
Wyżej opisane problemy występują tylko na Andku Oreo. W starszym telefonie z Androidem 6 wszystko było OK. 

Może dlatego ze zegarek jest za mały żeby do niego cokolwiek pakować. Pisz w naszym języku.

Nikt z nas Ci nic nie odpowie z tak obszernego opisu sytuacji który stworzyłeś.

Wersja w Google Play pokazuje 2.3.0-play a tutaj jest 2.0.3 -play. Obawiam się że jest nieaktualna.

pracuje nad tą najnowszą ale sam nie wiem czy udostępniać skoro są tacy co mają gdzieś moją pracę i handlują nią w necie

• Like 1

Cytat

pracuje nad tą najnowszą ale sam nie wiem czy udostępniać skoro są tacy co mają gdzieś moją pracę i handlują nią w necie

Hieny zawsze się znajdą...

@Kaudii zaistalowałem wersję PL amazfit watch , wszystko elegeancko śmiga , czekam na wersję najnowszą :)

nie ogarniam jak to pobrać, kupiłem dziś zegarek w rtv euro agd, i zaraz będę brał się za w grywanie romu, apke też bym chciał po polsku, tylko nie ogarniam tej strony i tego key'a

dzięki, niemniej jednak wciąż nie można się zalogować. ja mam bynajmniej problem.

@zaborek wszystko działa idealnie  ,a xiaomi odistalowałem wersje z GP , wyczyściłem wszystko , zaisntalowałem polską i hula

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...