Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
lukas_j2

Problem synchronizacji danych stratos 3 powrócił

Recommended Posts

Witam, od wczoraj prawdopodobnie po aktualizacji Amazfit app do wersji 4.1.1-play mam problem z synchronizacją danych. Co ciekawe gdy wyrzucę aplikacje z pamięci podręcznej to połączenie z zegarkiem jest ok, są powiadomienia. Gdy wchodze do aplikacji amazfit zaczyna się synchronizacja danych, zegarek zwiększa się i po kilkunastu sekundach tak jakby robił się miękki reset (mówię o trybie ultra) i znowu zegarek się zwiesza i znowu za kilkanaście sekund reset i tak w kółko dopóki nie zamknę amazfit app i wyrzucę z pamięci aplikacje. 

Robiłem już wszystko. 2 razy reset zegarka i ponowne sparowanie. Odinstalowanie aplikacji i zainstalowanie, wylogowywanie z aplikacji itd. Ręczna synchronizacja wyrzuca żebym wpisał hasło do WiFi na tel. Ale na tel nie pojawia się okno do wpisania hasła (to już w trybie normalnym) w tym trybie zegarek nie łączy się z aplikacją. Nie ma resetów ale dane się nie synchronizują. 

Może to mój telefon i poprawki bezpieczeństwa (Huawei mate 20pro)

Ktos ma/miał te objawy? 

Witam.

Miałem tak samo. Cofnięcie się z wersją aplikacji Amazfit poprawia wszystko. Coś im nie pykło.

• Thanks 1

Posted (edited)

Cofnięcie? Jak? 

Rozumiem z nieoficjalnych źródeł... 

Kolega kaszajoy ma rację. 

Zainstalowałem z apk mirror wersję Amazfit 4.0.0-play  w przestrzeni prywatnej (czyli osobny android na tym samym tel. - nie wiem czy wszystkie androidy to mają czy tylko nakładka huawei) 

W każdym razie na tej wersji wszystko hula :)

Czyli puścili niezłego babola programiści z Amazfit. 

Edited by lukas_j2