Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Problem z dodaniem Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater 2

Lisek2
 Share

Recommended Posts

Próbuje dodać do mojego konta MI Home Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater 2  - próbowałem na kilku telefonach, logując się na serwer Polski, Niemiecki, Chiński ( za każdym razem go resetując do ustawień fabrycznych)  - niestety proces utyka na Błędzie połączenia "przekroczenie czasu połączenia z siecią". Co ciekawe po tej operacji - wzmacniacz rekonfiguruje się tworząc bliźniaczą sieć z dodatkiem w nazwie _PLUS... 

Niby sukces - bo dioda zmienia kolor na niebieski i  zaczyna działać jako wzmacniacz...ale przez nie zakończenie operacji dodawania nie mam nad nim zarządzania, nie mogę zaktualizować czy przestawić w tryb roamingu na czym najbardziej mi zależy.

Image-1.jpg

• 3 weeks later...

Też miałem podobny problem, próbuj do skutku w różnych odległościach od routera, w różnych gniazdkach itd. Ja na kilkadziesiąt prób w końcu dodałem dwie sztuki. Najłatwiej chyba było na serwerze polska w zmodyfikowanej apce. Na oryginalnej apce w serwerze china też się da to wykonać. Powodzenia

• 1 year later...

U mnie pomogło (chyba) podłączenie wzmacniacza kablem żeby pojawiła się nowa sieć ze słowem plus. Wcześniej nie mogłem się połączyć ani po wps ani przez aplikację producenta. Po tym był problem z uzyskaniem adresu IP. Musiałem skontaktować się z usługodawca mojego internetu. Zmienili mi sieć na lokalna (o ile dobrze usłyszałem i zrozumiałem). Po zmianach jest ok.

Edited by Piom