Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Synchronizacja z Endomondo


szturman98

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mógłby ktoś bardziej zorientowany w temacie pomóc w automatycznym zsynchronizowaniu Amazfita Stratosa 2 z Endomondo?

Czytam i czytam w tym temacie i nie do końca kumam.

Zrobiłem jak ktoś poradził we wcześniejszych postach poprzez eksport pliku GPX, ale jest to trochę uciążliwe i wiąże się z podłączeniem zegarka do kompa,  i dopiero przez  uruchomione na komputerze Endomondo poprzez "dodaj trening" wgrać ten plik GPX z treningiem.

Czy istnieje jakiś prostszy i szybszy sposób, żeby po każdym treningu automatycznie wyświetliło mi ten trening na Endomondo?

Jakby ktoś tak mógł krok po kroku, jak chłopu na miedzy poradzić coś w tym temacie byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

nie mam możliwości bezpośredniej synchronizacji Stratosa z Endomondo, ze Stravą i owszem, ale gdzieś czytałem że jest to możliwe za pomocą jakiejś zewnętrzne aplikacji, lecz nie pamiętam jakiej, gdyż nie używam Endomondo, do moich celów spokojnie starcza mi Amazfit Watch, czasami Strava

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barman1234 napisał:

Ja korzystam z serwisu tapiriik, Aplikacja Amazfit watch synchronizuje do Stravy, później tapiriik do Endomondo https://tapiriik.com/

Mógłbyś bardziej precyzyjnie to opisać?

Czy dobrze rozumiem? Muszę zainstalować Strava na telefonie, potem przez "dodaj konta" ustawić w aplikacji Amazfit synchronizację ze Strava?

Ok, już zwalczyłem temat, dzięki.

Długo taka synchronizacja przebiega? Zrobiłem na szybko aktywność, a teraz mi na stronie https://tapiriik.com/

mieli już dobre 15 minut.

 

 

Edytowane przez tomekmachnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomekmachnik napisał:

Mógłbyś bardziej precyzyjnie to opisać?

Czy dobrze rozumiem? Muszę zainstalować Strava na telefonie, potem przez "dodaj konta" ustawić w aplikacji Amazfit synchronizację ze Strava?

Ok, już zwalczyłem temat, dzięki.

Długo taka synchronizacja przebiega? Zrobiłem na szybko aktywność, a teraz mi na stronie https://tapiriik.com/

mieli już dobre 15 minut.

 

 

Pierwsza synchronizacja może trochę potrwać, ogólnie jak włączysz synchronizację ręcznie do trwa ona 59 minut, ściągnij sobie aplikacje tapiriik na tel, można tam ręcznie włączać synchronizację, albo zapłacić 1$ i masz automatyczna synchronizację co godzinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hncl napisał:

Polecam aplikację SyncMyTrack. Szybko i bez problemu synchronizuje Strave z Endomondo. Synchronizacja trwa kilkanaście sekund. 

Dzięki - ale żeby była naprawdę wygodna to trzeba parę groszy zapłacić.

Przez tapiriik tez działa, ale u mnie trwa to co najmniej 2 godziny i trochę to denerwujące, przez SyncMyTrack faktycznie trwa to bardzo szybko, ale w darmowej wersji za każdym razem trzeba ręcznie wpisywać konta i hasła, rozważę zakup pełnej wersji. Dzięki i pozdrawiam.

Edytowane przez tomekmachnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witam. 

Zegarek Amazfit Pace. Oprogramowanie 1.3.0 by Klaudii.

Nie ma opcji eksportu aktywności "bieg na bieżni".

Chciałem wrzucić trening do endomondo, ale po wybraniu na zegarku mojego dzisiejszego biegu na bieżni, przejeżdżam obraz w prawo i jest tylko opcja "usuń". Nie można też synchronizować do Stravy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć wszystkim.

Macie może pojęcie gdzie, po podłączeniu owego zegarka do kompa, można zlokalizować pliki ze wszystkimi aktywnościami? Skoro można je obejrzeć w zegarku to gdzieś one muszą być zapisane. Chodzi mi tu głównie o aktywności "nieGPSowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

A mi właśnie nie synchronizuje ze Strava. Konto na którym jestem zalogowany w Amazfit watch i strava to samo. Niby co jakiś czas wyskoczy komunikat ze synchronizacja udana, ale w Stravie nic nie ma :/ Amazfit Watch 2.9.0. Rom 2.3.10.4 PL 2.6.0 by Kaudii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

Wszędzie widzę podpowiedzi jak zsynchronizować z endomondo ,ale wszystkie dotyczą sytuacji gdy treningi są na zegarku.

A co jeśli są tylko w chmurze i widzę je TYLKO w apce w telefonie? Raz, podłączając nowy telefon, dokonałam  przypadkowego resetu (żeby wygenerować kod QR) i straciłam wówczas zapisy treningów z dwóch lat. Są w chmurze, ale jak je stamtąd przekopiować na kompa albo na zegarek? Synchronizacja działa tylko od zegarka do apki.

 

Nigdzie na forach zagranicznych nie znalazłam podobnego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

A będąc już w temacie aplikacji. Czy ktoś wie, dlaczego ta sama aktywność na zegarku Stratos i aplikacji mazfitt Watch ma zupełnie inne paramaetry jeśli chodzi o odczyty tętna i spalone kalorie? Wiem, że te parametry to trochę wróźżenie z fusów, ale chyba aplikacja pobiera te dane z zegarka, wiec powinny byc identyczne. A nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lector odpiął ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...