Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Zepp (wcześniej Amazfit)

Lector
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Nadpisuje? Czy odinstalować starą wersję? 

Edit: Chciałem zainstalować na starą wersję (2.6.2), ale się nie powiodło. Wychodzi na to, że trzeba będzie rozparować i odinstalować poprzednią i tę wrzucić od początku na telefon. 

Czym się różni od tej ze sklepu Google? Okrojone języki obce, czy coś jeszcze?

Edited by Sylwek N.

• 1 month later...
  • 1 month later...
10 godzin temu, Kaudii® napisał:

Oczywiście, że tak, mam ją 2 lata, tylko odpowiedź jest tak oczywista, że uznałem, że nie ma sensu na twoje pytanie odpowiadać.

Trzeba było nie męczyć się również z tą odpowiedzią. Co dla jednych jest oczywiste dla innych może takie nie być. 

• Developer

Niestety czasami trzeba się wysilić, a nie czekać na podanie na tacy. Co do męczenia to niestety większość z was nowych użytkowników posiada taką przypadłość oczekujecie tylko gotowców, nikt nie raczy wykazać się minimum własnej inicjatywy w znalezieniu odpowiedzi. I nie drąż tematu bo to nie ma sensu.

• 1 month later...
  • Lector changed the title to Zepp (wcześniej Amazfit)
  • 2 months later...
W dniu 17.07.2020 o 13:37, mavpl napisał:

Odpowiem sobie sam gdyby ktoś kiedyś szukał takich informacji 😉 Waga Mi Body Composition Scale 2 współpracuje bardzo dobrze.

Niestety moja waga nie chce sie polaczyc z aplikacja zepp... Macie jakies pomysly? obszukałem forum jak i  wujka google. Samsung galaxy s7ze sparowanym zegarkiem amazfit gtr. Nadmienie iż telefon takze ma problemy z polaczeniem w/w wagi. Aplikacja mi fit dodała wage, aczkolwiek wolalbym jedna aplikacje, w tym przypadku Zepp. Proszę o szybka odpowiedz. Pozdrawiam

13 godzin temu, bieru2 napisał:

Niestety moja waga nie chce sie polaczyc z aplikacja zepp... Macie jakies pomysly? obszukałem forum jak i  wujka google. Samsung galaxy s7ze sparowanym zegarkiem amazfit gtr. Nadmienie iż telefon takze ma problemy z polaczeniem w/w wagi. Aplikacja mi fit dodała wage, aczkolwiek wolalbym jedna aplikacje, w tym przypadku Zepp. Proszę o szybka odpowiedz. Pozdrawiam

Podbijam - mam ten sam problem nie mogę w Zepp sparować wagi Mi Body Composition Scale 2
- zepp i mifit zalogowany kontem xiaomi
- mifit wagę paruje
- próbowałem rozłączyć wagę z mifit (potem próba parowania z Zepp nieudana), połączyć ponownie z mifit  (bez problemu) - potem próba parowania z Zepp - niepowodzenie

Ktoś coś?

W dniu 26.11.2020 o 09:29, indexio napisał:

Podbijam - mam ten sam problem nie mogę w Zepp sparować wagi Mi Body Composition Scale 2
- zepp i mifit zalogowany kontem xiaomi
- mifit wagę paruje
- próbowałem rozłączyć wagę z mifit (potem próba parowania z Zepp nieudana), połączyć ponownie z mifit  (bez problemu) - potem próba parowania z Zepp - niepowodzenie

Ktoś coś?

Nie sprawdzałem z Mi Fit, ale z Zepp nie działa, córka sparowała z Mi Fit w kilka sekund. Wolałbym używać tylko z Zepp, pomocy.

• Lector pinned this topic