Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna rzecz tylko źle działa, powiadomienia SMS, przy aplikacji amazfit watch jak zaznaczam opcje "not push,phone's  screen is on", ekran wyłączony mam,SMS przychodzi a zegarek cisza, stwierdziłem ze cały czas będę miał odznaczona ta opcje to będzie okej. Teraz powiadomienia SMS są a wcześniej tylko miałem z każdej aplikacji a SMS działał chwile potem coś się chyba zbugowalo i przestało przechodzić powiadomienie na zegarek. 3/4 reset factory pomógł na tyle ze teraz SMSy są i wszystko inne, ale cóż musze mieć tą opcję odznaczona w zegarku. A jak kupywałeś zegarek to jaka wersje ?chińska ?International ? Ja mam właśnie ta drugą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

U mnie problem też zaczął ponownie występować, zaczęło się od szybko rozładowującej się baterii. Po przywróceniu zegarka do ust fabrycznych i ponownym parowaniu, bateria wróciła do normy, jednak powiadomienia działają jak chcą, częściej jednak się nie wyświetlają. Aplikację od Amazfita mam dodaną wszędzie do wyjątków, wszystko poodblokowywane i powłączane tak jak być powinno. Mam Huawei P9 i nie mam pomysłu co zrobić z tymi powiadomieniami :( Zauważyłem, że tak się dzieje gdy zablokuję telefon i poleży on chwilę to zegarek w ogóle nie reaguje na powiadomienia. Ma ktoś jakieś pomysły?

Edytowane przez GrubyAdek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, szprota napisał:

Jedna rzecz tylko źle działa, powiadomienia SMS, przy aplikacji amazfit watch jak zaznaczam opcje "not push,phone's  screen is on", ekran wyłączony mam,SMS przychodzi a zegarek cisza, stwierdziłem ze cały czas będę miał odznaczona ta opcje to będzie okej. Teraz powiadomienia SMS są a wcześniej tylko miałem z każdej aplikacji a SMS działał chwile potem coś się chyba zbugowalo i przestało przechodzić powiadomienie na zegarek. 3/4 reset factory pomógł na tyle ze teraz SMSy są i wszystko inne, ale cóż musze mieć tą opcję odznaczona w zegarku. A jak kupywałeś zegarek to jaka wersje ?chińska ?International ? Ja mam właśnie ta drugą. 

Oryginalnie mam wersję international. Z jakim telefonem masz sparowany swój zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.03.2018 o 13:02, meriox napisał:

Niestety zbyt szybko cieszyłem się pozornym sukcesem. Od rana znowu problem powrócił. Zegarek połączony ale nie może się zsynchronizować a co za tym idzie, nie działają również powiadomienia. Wygląda to tak, jakby system zatrzymywał jakiś proces i nie mógł go wznowić. Pomaga wyłączenie i ponowne włączenie zegarka.

Oryginalnie wersja international. Po pewnym czasie (bez jakiejkolwiek ingerencji) przestały przychodzić powiadomienia o sms. Po nieudanej walce przeszedłem na wersję 1.2.50- i tutaj powiadomienia (na razie) są ale mam ten sam problem z synchronizacją. Telefon Huawei P9lite, android 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam telefon Samsung Galaxy J5 2016 Android 7.1.1, Oprogramowanie na zegarku 1.3.6d , wersja International. Czyli dobrze mówiłem wersja oprogramowania jest do niczego. Bo działa działa i nagle przestaje. Zostaje czekać na nowy soft ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, and_2000 napisał:

Oryginalnie wersja international. Po pewnym czasie (bez jakiejkolwiek ingerencji) przestały przychodzić powiadomienia o sms. Po nieudanej walce przeszedłem na wersję 1.2.50- i tutaj powiadomienia (na razie) są ale mam ten sam problem z synchronizacją. Telefon Huawei P9lite, android 7

Myślałem że Huaweie/Honory mają jakąś optymalizację bluetootha pod kątem oszczędzania baterii i stąd bierze się problem. Niestety jak widać problem dotyczy również Samsunga. 

U mnie po przejściu na soft US nadal wszystko śmiga jak należy. Trochę brakuje języka PL a bardziej współpracy z MiFitem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety podłącze się pod problem :/

Powiadomienia kto dzwoni działają idealnie.

Natomiast po otrzymaniu sms zegarek w ogóle nie reaguje. AW 2.0.3 PL Rom international v 1.3.0n. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam aplikacji Textra do SMS i dzięki temu mam na zegarku treść wiadomości. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@szablix

Zrób aktualizację romu zegarka, mozę to pomoże.

Weż pod uwagę że masz najnowszą wersją aplikacji w telefonie a prehistoryczną wersję romu w zegarku. To może nie działać za dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Axon

a po wgraniu nowego romu bootloader mi się nie zablokuje ? bo po sprawdzeniu w Tools For Amazfit Pace mam odblokowany na tym romie :) 

Edytowane przez szablix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak zablokuje. Odblokowanie to nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzięki za pomoc. W takim razie biorę się za aktualizację.

@Axon a można wymusić aktualizację po LTE a nie po WI-FI ??

Edytowane przez szablix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz aktualizować z poziomu zegarka - tylko wifi. Lub z poziomu aplikacji - wtedy to bez różnicy, ważne by tel miał dostęp do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Axon no właśnie z poziomu aplikacji uruchamiam to i tak mi w zegarku zaczyna wyszukiwać sieć wi-fi :/ chyba muszę ustawić w telefonie sieć :/ 

Edit

Hot-spot uruchomiony aktualizacja wgrana

Edycja:

Niestety nadal na najnowszym sofcie sms się nie pojawiają :/ Nie mam pojęcia jak już to skonfigurować :/ Wgrałem najnowszego AW 2.3.0 z GP, wszędzie gdzie znalazłem ustawiłem zgodę na dostęp do sms przez AW. Niestety nadal po otrzymaniu sms zegarek nie reaguje :/

Edytowane przez szablix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@szablix gdy przychodzi sms to ekran się automatycznie podświetla? Tak jest w Samsungach na oryginalnej aplikacji wiadomości. 

W połączeniu z odznaczoną opcją w Amazfit Watch aby pokazywał powiadomienia nawet gdy ekran jest włączony nie będzie powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, chudybws napisał:

@szablix gdy przychodzi sms to ekran się automatycznie podświetla? Tak jest w Samsungach na oryginalnej aplikacji wiadomości. 

W połączeniu z odznaczoną opcją w Amazfit Watch aby pokazywał powiadomienia nawet gdy ekran jest włączony nie będzie powiadomień.

Ale, który ekran się podświetla ? Telefonu czy zegarka ?

Posiadam RN4X.

Testowałem ustawienia w AW 2.3.0 zarówno z włączoną opcją otrzymywania powiadomień jak ekran jest włączony i wyłączony. Po otrzymaniu sms, zegarek w ogóle nie reaguje. Nie mam pomysł co już sprawdzić i co testować.

Edit:

Restart do ustawień fabrycznych, ponowne parowanie z AW sprawiło, że powiadomienia się pojawiają. I teraz mam pytanie na BIP była pokazana cała wiadomość. W pace jest tylko od kogo, czy można jakoś ustawić aby wyświetlała się treść wiadomości ?? Nie ukrywam, że jest to dla mnie ważne.

Edytowane przez szablix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.03.2018 o 18:06, szablix napisał:

Ale, który ekran się podświetla ? Telefonu czy zegarka ?

Posiadam RN4X.

Testowałem ustawienia w AW 2.3.0 zarówno z włączoną opcją otrzymywania powiadomień jak ekran jest włączony i wyłączony. Po otrzymaniu sms, zegarek w ogóle nie reaguje. Nie mam pomysł co już sprawdzić i co testować.

Edit:

Restart do ustawień fabrycznych, ponowne parowanie z AW sprawiło, że powiadomienia się pojawiają. I teraz mam pytanie na BIP była pokazana cała wiadomość. W pace jest tylko od kogo, czy można jakoś ustawić aby wyświetlała się treść wiadomości ?? Nie ukrywam, że jest to dla mnie ważne.

Udało Ci się to rozwiązać? 
Mam Redmi Note 4, wszystkie uprawnienia odpalone. Jak przychodzi SMS czy FB to nic mi sie na zegarku nie pojawia, jak ktoś dzwoni to tak.
Mam wgrany na telefonie AW 2.3.0 PL a na zegarku najnowszy soft od sevena.
Restart do zera też nic nie dał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja też walcze z powiadomieniami, naglę się straciły. wracałem z appka do poprzedniej wersji 2.3.0, teraz mam najnowszą, robiłem factory reset, przeinstalowywałem app i nic

jedyne co pojawia się powiadomienie z połączenia przychodzącego oraz wewnętrzne powiadomienia że za długo siedzę itp

wszystkie zezwolenia na powiadomienia zaznaczone, wyłączyłem nawet optymalizacje baterii dla Watch app.

gdzie jeszcze można szukać, ONEPLUS 3 z rootem i EX kernel, XPOSED, Magisk-iem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, również szukałem dobrą godzinę rozwiązania problemu powiadomień... Udało się :D AmazFit Watch z poziomu telefonu ->profil-> ustawienia -> ustawienia powiadomień -> ustawienia czarnej listy ->na samym dole odznaczamy Inteligentny filtr i następnie aktywujemy suwakiem aplikacje które maja dawać powiadomienia ( ja mam gmail, wiadomości, massenger, whatsup) pojawią się one na liście do góry. gotowe. Można z poziomu zegarka odczytywać treść całej wiadomości.W przypadku huawei P9 musiałem jeszcze  ustawienia-> aplikacje->ustawienia _>specjalny dostęp->ignoruj optymalizacje-> dodać amazfit watch do uprawnionych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi