Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Problem z powiadomieniami?


szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jest dodatkowo instalka przez pc jak dla amazmod dzięki której, nie trzeba się bawić w apk installer. Zużycie baterii zarówno w zegarku jak i komórce jest minimalne. Dodatkowo chociaż tego nie sprawdzałem, możliwe jest w amf pokazywanie trasy tzn gdzie np skręcić jak mamy uruchomioną nawigację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pawelt napisał:

Dziwne bo mi przychodzą momentalnie ale może rzeczywiście zależy to od fona. Ale przynajmniej u mnie zawsze dostaję powiadomienia. 

jaki telefon? Też P9?

 

Rozmawialem ze wsparciem Huawei.. opisalem im wszystko.. najpierw zaproponowali mi założyć "kłódkę" na aplikacje Amazfit Watch.. ale nie zadzaiłało.. pozniej przyjeli zgloszenie i wysłali do centrali.. zobaczymy czy odpowiedzą i co odpowiedzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam Xiaomi Mi note3 na MIUI eu i dzięki temu w końcu mam phona, który działa szybko bez błędów i robi świetne zdjęcia i jak widać sprawdza się w tego typu zastosowaniach. A że lubię grzebać w tego typu gadżetach zwykle dostosowuję daną rzecz do własnych celów.  Teraz walczę z amazfit core coby miało na razie czcionki polskie w powiadomieniach a nie ?. ale to już inna piłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, pawelt napisał:

Niestety mam Xiaomi Mi note3 na MIUI eu i dzięki temu w końcu mam phona, który działa szybko bez błędów i robi świetne zdjęcia i jak widać sprawdza się w tego typu zastosowaniach. A że lubię grzebać w tego typu gadżetach zwykle dostosowuję daną rzecz do własnych celów.  Teraz walczę z amazfit core coby miało na razie czcionki polskie w powiadomieniach a nie ?. ale to już inna piłka.

a no własnie.. swoja droga mam jeszcze samsunga s7 i xiaomi redmi note 4 wiec musze ktoregos dnia sprawdzic czy w tamtych telefonach jest problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę się podepnę do tematu w związku z powiadomieniami sms. Mianowicie chciałem się podpytać jak wygląda to u was. Problem pojawia się przy większej ilości nieprzeczytanych wiadomości, gdy jest 1 sms wszystko jest cacy. Po otrzymaniu drugiej wiadomości od tego samego nadawcy pojawia sie w nawiasie liczba, że są 2 wiadomości, ale nie można przewinać na tą poprzednia i myślałem, że tak to po prostu jest. Natomiast gdy kiedyś nie odczytałem 3 wiadomości ku mojemu zdziwieniu mogłem przewijać między smsami, ale wyświetla się tylko pierwszy i ostatni. Chciałbym się dowiedzieć czy u Was wygląda to podobnie? Zegarek to co prawda stratos, więc może trochę nie ten dział, ale wydaje mi sie, że powiadomienia wyglądają i działają podobnie. Używam romu z forum, telefon mi8.

Edytowane przez Korek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jak korzystasz z powiadomień z AMF o której mówimy  wyżej, możesz przejrzeć w specjalnej zakładce, która się tworzy  po w graniu wszystkie wcześniejsze powiadomienia- wystarczy nacisnąć read. Co ważniejsze można ten program potraktować jako rozszerzenie powiadomień stoockowych, które możesz oglądać jak wcześniej tyle że w AMF dopóki nie klikniesz usuń wszystkie w tej zakładce będą jednak cały czas zachowane i widoczne nawet po ponownym uruchomieniu zegarka.

Przejrzyj ta instrukcję

https://www.guatedroid.com/amf/watchapp/

Edytowane przez pawelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do wątku wczesniejszego - powiadomienia z Huawei P9.. przywrocilem ustawienia fabryczne.. zadnych zmian.. ale..

wszedlem w Ustawienia -> Powiadomienia i pasek stanu -> Powiadomienia włączają ekran - włączyć.. i na ta chwile powiadomienia sa wszystkie.. jeszcze testuje.. ale mam tak pare dni i jest ok.. zobaczymy za jakis czas :)

Moze komus sie przyda to rozwiazanie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
  • 6 miesięcy później...
W dniu 16.04.2019 o 20:51, Wojto79 napisał:

Witam, nie działają mi powiadomienia. Wszystko w tel i aplikacji włączone nie działa też test incoming call pozostałe testy działają macie jakieś pomysły? 

 

Witam

U mnie wszystkie powiadomienia się przywróciły (zarówno powiadomienia sms, gmail, messenger itp.) zgodnie z poniższymi krokami:

- włączamy na telefonie Amazfit Pace

- Wchodzimy w Profil- Moje urządzenia i klikamy Amazfit Peace - Ustawienia powiadomień - Ustawienia powiadomień aplikacji

Dodajemy interesujące nas aplikacje z listy (z których chcemy otrzymywać powiadomienia).

Na razie działa. Pomijaj tu ustawienia w samym telefonie dotyczące oszczędzania baterii itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...