Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Centralka Mi Smart Gateway 2 - niewidoczna w "Jeżeli"


joka
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem zestawu Xiaomi Mi Smart Sensor Set + kamera 360. Przeglądając forum i filmy w internecie zauważyłem, że jest możliwość stworzenia sceny zależnej od stanu alarmu, np. jeżeli alarm jest aktywny to...

Niestety w mojej aplikacji przy wyborze opcji Jeżeli nie wyświetla się centralka i nie mogę ustawić takiej opcji. Czy muszę ją jakoś dodatkowo ustawić/włączyć?

Znalazłem informacje o tym, że nie da się ustawić koloru podświetlenia i jasności centrali w zależności od scen, ale była ona wpisana na forum ponad rok temu. Czy coś  zmieniło się w tej kwestii?

Ostatnie pytanie: czy jest możliwość ustawienia obrotu kamery w zależności od sceny, np. po otwarciu drzwi,obróć kamerę do pozycji 1 itp.

Pomożecie? Z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • Developer

pewnie masz zestaw eu, zapomnieli tam dodac taki warunek w automatyzacji ;) musisz uzywac moda. modem mozesz ten zmienic kolor bramki, ale musi byc to scena cloud. co do kamerki to generalnie nie ma takiej funkcjonalnosci, ale byc moze dalo by sie cos tam zrobic. ewentualnie wlacz sledzenie ruchu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...