Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

edrjen

Bateria - Długośc pracy w praktyce?

Recommended Posts

U mnie również wyłączenie BT oszczędza baterię zegarka....

Jaki jest sens noszenia smartwatcha bez BT? Dla mnie żaden. Po to mam BT, żeby odczytywać wiadomości / smsy / widzieć kto dzwoni

Jak dla mnie bateria w każdym romie trzyma rąk samo może teraz jest ciut lepiej. Zegarek non stop sparowany po Bluetooth.  Ostatni wynik bez problemu 6 dni. 

Screenshot_2019-01-27-18-46-04-132_com.huami.watch.hmwatchmanager.png

W IOS bardzo pomoglo wylaczenie odswiezania w tle aplikacji Amazfit w iphonie.

Posted (edited)

O, może u mnie tez odświeżanie w tle apki na IPhone powodowało drain baterii... bo od nowości jak mam (kilka dni) zegarek max 1.5 dnia wytrzymuje a jak patrze na wasze rekordy po 10 dni to zazdroszczę :D.

HR bez przerwy i notyfikacje. Reszta wyłączona. Jasność na 2 i ruch nadgarstka nie uruchamia ekranu. A bateria prezentuje się tak. Dodam, że przy wyłączonym HR jest tak samo z baterią. Jedyne co pomaga to tryb Samolotowy, jednak nie po to kupiłem zegarek.

D1830356-B8DE-415C-8066-4963BDB8B763.png

Edited by fullje

Posted (edited)

A tak w ogóle to któryś raz z kolei zaobserwowałem, że przy "update" aplikacji Amazfit Watch zegarek drenuje niemiłosiernie baterię (wytrzymuje max 2 dni). Po resecie i ponownym sparowaniu powraca użycie na poziomie 6/7 dni lub więcej. 

Edited by Hans_fit

W dniu 18.03.2019 o 11:17, fullje napisał:

O, może u mnie tez odświeżanie w tle apki na IPhone powodowało drain baterii... bo od nowości jak mam (kilka dni) zegarek max 1.5 dnia wytrzymuje a jak patrze na wasze rekordy po 10 dni to zazdroszczę :D.

HR bez przerwy i notyfikacje. Reszta wyłączona. Jasność na 2 i ruch nadgarstka nie uruchamia ekranu. A bateria prezentuje się tak. Dodam, że przy wyłączonym HR jest tak samo z baterią. Jedyne co pomaga to tryb Samolotowy, jednak nie po to kupiłem zegarek.

D1830356-B8DE-415C-8066-4963BDB8B763.png

W jaki sposób ładujesz zegarek?

Czaść.

Apropo baterii. Jak działa to ustawienie "Automatyczna aktualizacja."?

Pozdrawiam.

Hej, chłopaki po update Androida do PIE przy podłączeniu BT  zegarek wytrzymuje 2 dni. Normalnie trzymał 6 ( nocne BT wyłączane ) Też tak macie ?

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...