Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ile $ za AMAZFIT Stratos?


przedi

Rekomendowane odpowiedzi

Przedi ja również jestem Januszem biznesu ;] bo staram zamawiać tyle sztuk, aby mój prywatny zakup się zwrócił. 

Co do samej zbiórki, to niestety żyjemy w cebuladii. Każdy chce wszystko za darmo, a nikt nie daje od siebie. Wpłaciłem swoją cegiełke na portal oraz jak wrócę do domu, to też zrobię przelew Kaudiiemu. Jego praca wylądowała u mnie na Pace, a teraz na Stratosie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vatri91..kazdy kombinuje jak może :) Miałem  na myśli bardziej sam fakt podkreslania tego, że jest, bądź może być język PL, ale za dużo większe pieniądze bo to kosztuje..skoro kosztuje, to wypada wspomóc tutejszych magikow, bo jakby nie patrzeć to ich zasługa, czas, wiedza  :) Zresztą jak nikogo nie umorlaniam,kto ma dać to da, a kto nie ma zamiaru dać to nie da.. Wszytsko :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, przedi napisał:

Dokladnie..kazdy chce,a wrecz domaga sie bo sie"nalezy"..a wplacic 10zl to juz szkoda. Malo tego sprzedaja potem na portalach po 800 zl albo wiecej bo jezyk PL,albo wgra za doplata..i cyk 250zl do przodu.

i tak własnie zobia STEFANY wchodza tu po spolsczenie i daja potem na aukcjach o wiele drozej zegarek. a za prace nie podziekuja. traktuja takiego kaudi i sewena jak drugi sort i ze im sie to nalezy. szkoda.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP :) Z racji tego iż nazbierałem (wystarczającą kwotę) na zegarek, czekam na waszą pomoc w zakupie :)

@mariusz4567 szczególne podziękowania :) za hojność!

najlepiej jak by to była wersja US (mam zacny plan co do tej wersji) na troszkę inny bootloadera, co powinno ułatwić migrowanie softu pomiędzy wersjami CN/US

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tu masz w znanym sklepie - kupowałem u nich trzy telefony, nie płaciłem VAT. Chociaż dwa były trzymane na cle w Warszawie i w Poznaniu (oba tu i tu).

https://pl.aliexpress.com/store/product/English-Version-Xiaomi-Huami-Amazfit-Stratos-Tempie-2-Inteligentny-Zegarek-z-GPS-PPG-Pulsometr-Firstbeat-VO2max/311331_32856325316.html?spm=a2g17.12010615.0.0.ecac137dDpK9yH

No niestety aby uniknąć VAT nie brać DHL.

 

Pytanie jak chcesz płacić, bo na Ali nie ma PayPal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Lector napisał:

 

No niestety aby uniknąć VAT nie brać DHL.

 

Pytanie jak chcesz płacić, bo na Ali nie ma PayPal.

Pisałem w tym temacie jak można uniknąć VAT zamawiając DHL, bądź go zminimalizować. Oczywiście 100% gwarancji nikt nie daje,aczkolwiek nie słyszałem ostatnimi czasy żeby ktoś zapłacił. Mnie i innemu użytkownikowi stąd udało się zapłacić tylko 32 zł zamawiając na geekbuying, na Ali tydzień temu zamawiając DHL nie zapłaciłem nic. Dużo zależy od sprzedawcy, także lepiej zapytać przed zakupem czy na to pójdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...