Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ile $ za AMAZFIT Stratos?


przedi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, flancuz napisał:

Zamówione, dam znać jak dotrze i czy udało ominąć się opłatę celną.

Na "jednej" stronie piszą że VAT z tego sklepu bardzo często wchodzi, ze względu na sposób pakowania. Mianowicie, firmowa koperta plus logo firmy, także na podatek się pewnie załapiesz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, snow.leopard napisał:

Na "jednej" stronie piszą że VAT z tego sklepu bardzo często wchodzi, ze względu na sposób pakowania. Mianowicie, firmowa koperta plus logo firmy, także na podatek się pewnie załapiesz :/

Na innych stronach można wyczytać, że paczki wysyłane są przez Belgię i opłat nie ma :)
Najważniejsze, że podstawowa cena niska, bo na gearbest czy geekbuying również takie opłaty mogłyby mnie spotkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, flancuz napisał:

Na innych stronach można wyczytać, że paczki wysyłane są przez Belgię i opłat nie ma :)
Najważniejsze, że podstawowa cena niska, bo na gearbest czy geekbuying również takie opłaty mogłyby mnie spotkać :)

Niestety fakt przesyłki tzw pocztą belgijską niewiele pomaga, ponieważ jest informacja o kraju nadania. Ja swój model zamówiłem na ali za 140$ i jestem umówiony z Majfrendem na deklarację 20$ i zawartość "Adapter" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, snow.leopard napisał:

Niestety fakt przesyłki tzw pocztą belgijską niewiele pomaga, ponieważ jest informacja o kraju nadania. Ja swój model zamówiłem na ali za 140$ i jestem umówiony z Majfrendem na deklarację 20$ i zawartość "Adapter" :P

Policja! Proszę przyjechać na Forum :)
Podaj link dla innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem tutaj i przyszło bez vat/cła. Majfriend zadeklarował wartość 10$, jako gift, zawartość watch. Zapłaciłem 755 zł za wersję 2S ze skórzanym paskiem i szafirowym szkłem.

https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-HUAMI-AMAZFIT-Strato-Sports-Watch-2-Bluetooth-GPS-512MB-4GB-11-Kinds-of-Sports-Modes/32850743517.html

DSC_0044.JPG

Edytowane przez wawu1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 16.03 na geekbuying 130 euro (550zł) w wersji international. Wysłane niedawno czekam na przesyłkę. Zobaczymy jak będzie z vatem pokombinuję ;)

 

majfrend zadeklarował 20$ na paczce personal gift, przyszło bez vatu, cena 130euro z kuponem czyli 160$.

Edytowane przez ziomeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2018 o 13:20, snow.leopard napisał:

Na "jednej" stronie piszą że VAT z tego sklepu bardzo często wchodzi, ze względu na sposób pakowania. Mianowicie, firmowa koperta plus logo firmy, także na podatek się pewnie załapiesz :/

Ja bardzo dużo zamawiam u nich - kilka razy były to podobne gabarytowo myszki i jak na razie 0 problemów - zawsze zamawiam pocztą. Mam złe doświadczenia z zamawiania w Chinach przesyłką kurierską szczególnie DHL - wynika to z tego że DHL zrobił sobie dodatkowy biznes na prowizji z obsługi VATu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem właśnie na joybuy.com za 134$ / 450 zł płacąc Revoltem. Z tymi 10 sztukami w tej cenie to ściema - jak mają na magazynie to cały czas się to wyświetla - ta sama sytuacja z upływającym czasem. Jedyne ryzyko, że się mogą skończyć a przy nowej dostawie może się cena różnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, snow.leopard napisał:

FNW - cena kilka dni temu wynosiła 133$, później podnieśli na 133,5$ a teraz jest 134$. Co do tych promocji to chyba codziennie na kilka godzin cena spada do ok 133$ :D Nie będzie tak fajnie jak dowalą VAT no ale to "ryzyko zakupowe" u Majfrendów.

Tak jak mówiłem - nigdy mi się z joybuy nie zdarzyło płacić vat-u a nawet jeśli to i tak będzie taniej niż gdzie indziej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na joybuy nadal dostępna promocja ,ale tym razem jedynie w pakiecie z jakimś gadzetem za 2 dolary.  Poszło za 470 zł . nawet z ewentualnym VAT-em nie będzie tragedii. 

Mam pytanie do zamawiających na joybuy, pisaliście do chłopaków , żeby zadeklarowali jakąś niższą cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Igor92 napisał:

Na joybuy nadal dostępna promocja ,ale tym razem jedynie w pakiecie z jakimś gadzetem za 2 dolary.  Poszło za 470 zł . nawet z ewentualnym VAT-em nie będzie tragedii. 

Mam pytanie do zamawiających na joybuy, pisaliście do chłopaków , żeby zadeklarowali jakąś niższą cene?

Nigdy nie pisałem i raczej nie pomogą a dlaczego ... ?? Proponuję obejrzeć cały film i sam zrozumiesz !

https://www.youtube.com/watch?v=RFV8IkY52iY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2018 o 15:26, flancuz napisał:

https://goo.gl/Dh2dDw
Kolejne 10 sztuk w cenie 460zł
Mój już w trasie :)

No i dzisiaj odebrałem swoją paczuszkę, nie zapłaciłem żadnego cła/vatu/haraczu czy co tam ktoś wymyśli :)
Bootloader odblokowany w 3minuty, Soft Sevena zainstalowany w kolejne 40. 

Polecam sprawdzać ten sklep codziennie ok 10.00 rano, 2-3 razy w tygodniu dają najlepszą cenę na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...