Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Draco

Problem z powiadomieniami na Stratos 3

Recommended Posts

Witajcie,

Od wczoraj jestem posiadaczem Stratosa 3, watch jest zupdatowany do najnowszego softu 4.2.4.0, współpracuje z Iphone 8 Plus iOS 13.3.

Mój problem to brak niektórych powiadomień jak: SMS, przypomnienia, wydarzenia z kalendarza,  próbowałem factory resetu, i deinstalowania/instalowania ponownie aplikacji, bez zmian.

Oczywiście wszystkie uprawnienie w Iphone i Amazfit włączone, push też, w Amazfit na ustawieniach listy blokowanych aplikacji dla powiadomień, mam tylko dwie pozycje "inne" i "Mi Home" obie mają włączone uprawnienia...

Kolejny problem, to jak już dostanę powiadomienie dajmy na to z Whatsapp'a, to dopóki go nie wymażę fizycznie z listy na zegarku, to kolejne nie będą już się pojawiać. Jedno powiadomienie z tej samej aplikacji i brak jego wymazania = brak kolejnych powiadomień. Jak ktoś wyśle mi np 3 Whatsappy to dostanę tylko powiadomienie o pierwszym i dopóki go nie skasuję to o kolejnych się nie dowiem...

Czy ktoś doświadczył czegoś podobnego jak ja, jakieś pomysły na  rozwiązanie obu wątków? Mi już ręce opadają, przesiadłem się z Garmina vivo HR i zaczynam żałować tego zakupu...

U mnie pomogło ponowne odebranie i dodanie powiadomień  dla poszczególnych aplikacji w Amazfit app.