Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Agara Wireless Relay Controller - brak kompatybilności z gateway 3

pablo862
 Share

Recommended Posts

Hej

Mam pytanie do użytkowników Agara Wireless Relay Controller. Czy próbowaliście/macie sparowane te urządzenie z gateway 3. Chciałbym sobie zakupić to ustrojstwo jednak kiedy wybieram ur ządzenie z listy to pojawia się komunikat o braku kompatybilności. Mam ori apkę i wybrany region CN.

1931290315_Screenshot_20200105-141827_MiHome.thumb.jpg.40008c5d925f96baff93d548f0453962.jpg    perez2-1200x1200.thumb.jpg.10f8895352163393aeabae7951eb1cfd.jpg

Witam, mam podobny problem tyle, że posiadam bramkę Xiaomi EU 2 i nie chce ona się wgrać jako region chiński dzięki czemu nie mogę się połączyć z włącznikami Aqara. Czy jest jakaś możliwość tego usprawnienia czy muszę zakupić chińską wersję gateway? 

P.S Użytkuje iOS

Pozdrawiam ;)

Edited by Schumen2

Pytanie do rezmus

Mam lumi.gateway.v3 i żarówki Ikea gu 10 white spectrum, do wczoraj jeszcze mi działały, po zresetowaniu żarówek nie mogę dodać ich poniwnje, please update your gateway, można coś z tym zrobić?, wgrać firmware który był poprzednio w bramce, kojarzę że był jaki update I to on zepsuł gatewaya, z góry dziękuję za pomoc.

• 2 months later...

@rezmus @pablo862 czy udało się wam coś ogarnąć w temacie Aqara Wireless Relay Controller. Przymierzam się do zakupu tego kontrolera ale u mnie też pokazuje, że gateway 3 nie jest zgodna.

Ewentualnie czy jest jakaś inna możliwość zastąpienia tego kontrolera? Mam gateway 3 i korzystam tylko z xiaomi home. Na ten moment żaden Home Assistant czy podobne nie wchodzą w grę więc niestety sonoff'ów nie użyję. W grę wchodzi tylko coś kompatybilne z ekosystemem Xiaomi.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept