Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Lector

Amazfit T-Rex

Recommended Posts

Kupować z Chin wersję globalną, niestety bez polskiego języka czy czekać na premierę polską (pytanie kiedy, ktos wie?). Czy zegarek, który będzie w Polsce dostępny będzie taki sam jak u Chińczyków (bez polskiego menu) czy dadzą mu spolszczenie? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U chińczyków za około 500 zł, pytanie jak ze specyfikacją, sam wygląd zegarka super. Zastanawiam sie nad verge lub t-rexem i nam już mętlik. Fajnie, że z verge mozna sie pobawic z pl menu, z samym t-rexem obstawiam zabawe po EN :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że kwestia dodawania języków jest zależna od popularności danego modelu w konkretnym kraju. Przykładem może być Amazfit GTS będący podobno jednym z najlepiej sie sprzedającym smartwatchem ze stajni Amazfit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekaw jestem kiedy przewidzieli polską premierę t-rexa. Gdzieś przeczytałem, że wersje poza Chiny są przewidziane przed połową lutego wiec chyba trzeba będzie troche poczekać :)

Wyjasni mi ktos lub odesle do linku jak wyglada proces aktualizacji smartwatchy bez wifi ? Pierwszy zakup zegarka stad takie, wydawałoby się dla doświadczonych, idiotyczne pytanie. Proszę o wyrozumiałość :) 

Jeśli kupie wersje z Chin (pobujam sie na menu ang.) a Polska doczeka sie smartwatcha w dniu premiery z językiem polskim to czy wersje chińską będę mógł zaktualizować do menu polskiego w jakiś sposób? Czy tylko zostaną mody pl w tym wypadku. Jak to w praktyce wygląda? Wiecie o co mi chodzi, chciałbym już zamówić z Chin bo długo sie czeka a obawiam sie, że w Polsce będzie droższy, poza tym juz chyba lekko zdrożał na ali.

Edited by synsinatra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...