Jump to content
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.

Amazfit T-Rex


Lector
 Share

Recommended Posts

Ciekaw jestem kiedy przewidzieli polską premierę t-rexa. Gdzieś przeczytałem, że wersje poza Chiny są przewidziane przed połową lutego wiec chyba trzeba będzie troche poczekać :)

Wyjasni mi ktos lub odesle do linku jak wyglada proces aktualizacji smartwatchy bez wifi ? Pierwszy zakup zegarka stad takie, wydawałoby się dla doświadczonych, idiotyczne pytanie. Proszę o wyrozumiałość :) 

Jeśli kupie wersje z Chin (pobujam sie na menu ang.) a Polska doczeka sie smartwatcha w dniu premiery z językiem polskim to czy wersje chińską będę mógł zaktualizować do menu polskiego w jakiś sposób? Czy tylko zostaną mody pl w tym wypadku. Jak to w praktyce wygląda? Wiecie o co mi chodzi, chciałbym już zamówić z Chin bo długo sie czeka a obawiam sie, że w Polsce będzie droższy, poza tym juz chyba lekko zdrożał na ali.

Edited by synsinatra
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • 1 month later...
 • 2 weeks later...
 • 4 weeks later...
W dniu 27.02.2020 o 23:38, markel80p napisał:

posiadam od wczoraj i jest ok, obsługa jak w GTR, jakby co jest wersja global bez polskiego ale jeżeli będzie premiera w Polsce to na pewno doczeka się aktualizacji do pl

 

Ma on algorytm PAI? GTR ma i mi sie to podoba.

Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

Po aktualizacji aplikacji Amazfit zegarek oszalał, przestał się synchronizować itd. Zrobiłem downgrade aplikacji (do 0.4.3.0) ale zegarek, pomimo przywrócenia ustawień fabrycznych, nie chce się połączyć. Nie pomagają: - downgrade aplikacji do niższych wersji, - przywrócenie ustawień fabrycznych w zegarku, - wyczyszczenie pamięci procesów bluetooth w telefonke, - zainstalowanie najnowszej "łatki" z wczorajszego wieczora (4.4.1) Na zegarku pojawia się pytanie o parowanie z telefonem a później wywala błąd. Włączyłem go pod ładowarkę, możliwe jest włączenie trybu sklepowego (wystawowego) - pokazuje aktualna datę i godzinę, można wejść we wszystkie opcje ale parowanie z aplikacją nadal niemożliwe... Nie mogę (być może robię coś źle) wgrać niższej wersji oprogramowania układowego przez Notify Fitness. Ktokolwiek jest w stanie podpowiedzieć, co zrobić?

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...
 • 1 month later...
 • 3 weeks later...

Problemy z oprogramowaniem na smartfon to przeżyłem osobiście i musiałem skasować programy , bo zegarek wariował .

Teraz wrócił do normy ale ma jedną przypadłość alarm kiedyś ustawiony na 14.30 mimo że go w zegarku nie ma a oprogramowania skasowane na telefonie wzbudza się i dzwoni jak by był zapisany w liście , restarty nic nie wnoszą do skasowania tej aktywności . Jakiś badziew . 

Druga sprawa zegarek powinien się usypiać ale program notifit wzbudzał go komendą że nie może się połączyć i świecił w nocy jak pojebany puki nie klikłeś mu OK nie zgasł ani nie reagował na inne polecenia . Jakaś porażka - po odinstalowaniu oprogramowania na telefonie tego nie robi .

Czyli dużo w tym zegarku psują programy w telefonie , przed odinstalowaniem zalecam skasowanie alarmów w programie bo jakimś cudem się wznawiają .

Link to comment
Share on other sites

 • Lector pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept