Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Lector

Amazfit T-Rex

Recommended Posts

Kupować z Chin wersję globalną, niestety bez polskiego języka czy czekać na premierę polską (pytanie kiedy, ktos wie?). Czy zegarek, który będzie w Polsce dostępny będzie taki sam jak u Chińczyków (bez polskiego menu) czy dadzą mu spolszczenie? 

U chińczyków za około 500 zł, pytanie jak ze specyfikacją, sam wygląd zegarka super. Zastanawiam sie nad verge lub t-rexem i nam już mętlik. Fajnie, że z verge mozna sie pobawic z pl menu, z samym t-rexem obstawiam zabawe po EN :(

Myślę że kwestia dodawania języków jest zależna od popularności danego modelu w konkretnym kraju. Przykładem może być Amazfit GTS będący podobno jednym z najlepiej sie sprzedającym smartwatchem ze stajni Amazfit.

Ciekaw jestem kiedy przewidzieli polską premierę t-rexa. Gdzieś przeczytałem, że wersje poza Chiny są przewidziane przed połową lutego wiec chyba trzeba będzie troche poczekać :)

Wyjasni mi ktos lub odesle do linku jak wyglada proces aktualizacji smartwatchy bez wifi ? Pierwszy zakup zegarka stad takie, wydawałoby się dla doświadczonych, idiotyczne pytanie. Proszę o wyrozumiałość :) 

Jeśli kupie wersje z Chin (pobujam sie na menu ang.) a Polska doczeka sie smartwatcha w dniu premiery z językiem polskim to czy wersje chińską będę mógł zaktualizować do menu polskiego w jakiś sposób? Czy tylko zostaną mody pl w tym wypadku. Jak to w praktyce wygląda? Wiecie o co mi chodzi, chciałbym już zamówić z Chin bo długo sie czeka a obawiam sie, że w Polsce będzie droższy, poza tym juz chyba lekko zdrożał na ali.

Edited by synsinatra

posiadam od wczoraj i jest ok, obsługa jak w GTR, jakby co jest wersja global bez polskiego ale jeżeli będzie premiera w Polsce to na pewno doczeka się aktualizacji do pl