Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Amazfit T-Rex

Lector
 Share

Recommended Posts

Ciekaw jestem kiedy przewidzieli polską premierę t-rexa. Gdzieś przeczytałem, że wersje poza Chiny są przewidziane przed połową lutego wiec chyba trzeba będzie troche poczekać :)

Wyjasni mi ktos lub odesle do linku jak wyglada proces aktualizacji smartwatchy bez wifi ? Pierwszy zakup zegarka stad takie, wydawałoby się dla doświadczonych, idiotyczne pytanie. Proszę o wyrozumiałość :) 

Jeśli kupie wersje z Chin (pobujam sie na menu ang.) a Polska doczeka sie smartwatcha w dniu premiery z językiem polskim to czy wersje chińską będę mógł zaktualizować do menu polskiego w jakiś sposób? Czy tylko zostaną mody pl w tym wypadku. Jak to w praktyce wygląda? Wiecie o co mi chodzi, chciałbym już zamówić z Chin bo długo sie czeka a obawiam sie, że w Polsce będzie droższy, poza tym juz chyba lekko zdrożał na ali.

Edited by synsinatra

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
W dniu 27.02.2020 o 23:38, markel80p napisał:

posiadam od wczoraj i jest ok, obsługa jak w GTR, jakby co jest wersja global bez polskiego ale jeżeli będzie premiera w Polsce to na pewno doczeka się aktualizacji do pl

Ma on algorytm PAI? GTR ma i mi sie to podoba.

• 4 weeks later...

Po aktualizacji aplikacji Amazfit zegarek oszalał, przestał się synchronizować itd. Zrobiłem downgrade aplikacji (do 0.4.3.0) ale zegarek, pomimo przywrócenia ustawień fabrycznych, nie chce się połączyć. Nie pomagają: - downgrade aplikacji do niższych wersji, - przywrócenie ustawień fabrycznych w zegarku, - wyczyszczenie pamięci procesów bluetooth w telefonke, - zainstalowanie najnowszej "łatki" z wczorajszego wieczora (4.4.1) Na zegarku pojawia się pytanie o parowanie z telefonem a później wywala błąd. Włączyłem go pod ładowarkę, możliwe jest włączenie trybu sklepowego (wystawowego) - pokazuje aktualna datę i godzinę, można wejść we wszystkie opcje ale parowanie z aplikacją nadal niemożliwe... Nie mogę (być może robię coś źle) wgrać niższej wersji oprogramowania układowego przez Notify Fitness. Ktokolwiek jest w stanie podpowiedzieć, co zrobić?

• 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Problemy z oprogramowaniem na smartfon to przeżyłem osobiście i musiałem skasować programy , bo zegarek wariował .

Teraz wrócił do normy ale ma jedną przypadłość alarm kiedyś ustawiony na 14.30 mimo że go w zegarku nie ma a oprogramowania skasowane na telefonie wzbudza się i dzwoni jak by był zapisany w liście , restarty nic nie wnoszą do skasowania tej aktywności . Jakiś badziew . 

Druga sprawa zegarek powinien się usypiać ale program notifit wzbudzał go komendą że nie może się połączyć i świecił w nocy jak pojebany puki nie klikłeś mu OK nie zgasł ani nie reagował na inne polecenia . Jakaś porażka - po odinstalowaniu oprogramowania na telefonie tego nie robi .

Czyli dużo w tym zegarku psują programy w telefonie , przed odinstalowaniem zalecam skasowanie alarmów w programie bo jakimś cudem się wznawiają .

• Lector pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept