Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Automatyzacja oczyszczaczy powietrza w 3H

shyha
 Share

Recommended Posts

• Developer

automatyzacja nie zalezy od regionu, od firmware tez nie. zalezy od ustawien po stronie chmury xiaomi, czy wysylac opcje automatyzacji w api dla danego modelu, czy nie. 2/2h/3/3h/2s (cn)/pro (cn) mialy zawsze automatyzacje wlaczona po stronie api i nie bylo problemu na oficjalnej apce. problem jest tylko z 2s (eu)/pro (eu), bo z jakiegos powodu producent wycial automatyzacje w api i dlatego trzeba uzywac moda, zeby ja ustawic.

blokoda regionalna (czyli tam gdzie dane urzadzenie da sie podpiac oficjalnie) to inna kwestia.

• 10 months later...

Ok rozumie ad automatyzacja. Pozostały sprzęt stoi na chińskim serwerze dlatego moja potrzeba 3 a nie 3h. Jestem przed zakupem oczyszczacza.Wolałbym go kupić w polskiej dystrybucji  chodzi o gwarancję. Update firmwaru nowego sprzetu nie wchodzi w grę  Jak wygląda kwestia wersji 3s ewentualnie sterowanie i automatyzacja 2h detektorem pm2.5 ktory juz posiadam 

-1733927891-1390741006.jpg

Tylko skąd mieć pewność że zamawiając z ali przyjdzie 3 a nie 3h. Często tez w ofertach jest zatytułowane lub w samym opisie 3/3h - nie wiem o co chodzi. Ewentualnie trzeba szukać po specyfikacji dokładnie oznaczenia i tu moje pytanie jakie ono jest dla wersji chińskiej

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept