Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Kaudii

[ROM] Amazfit Sport Watch 2/Stratos 2.0.8.0 PL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.04.2018 o 00:11, Vatri91 napisał:

Brakowało bootloadera, wiec się krzaczył. Obecnie nasze romy z forum mają go dodane, wiec nie trzeba wrzucać 2.0.7.5

Czyli jeśli mam nowy zegarek CN i chcę zmienić region na US to po odblokowaniu bootloader zrobić aktualizację OTA czy od razu wgrać ten ROM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielka robota! Szacun.

Prośba o ponowny reupload. Link do pliku wygasł i nie można pobrać. Z góry dzieki!

Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Link usunięty celowo, sprzedaż instalatora w sieci, niebawem bedzie soft dostępny

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam  !  

Mam pewien problem przy wpisywaniu komendy "adb shell reboot bootloader" po tej komendzie na zegarku poprawnie wyświetla mi się FastBoot z chińskimi znakami i w tym momencie tracę kontakt poprzez system win7 z zegarkiem... w menadżerze urządzeń po tej komendzie wyświetla mi się komunikat o niezainstalowanym sterowniku Android 1.0 a w konsoli waiting for davice ! przed wchodzeniem w konsole przeprowadziłem wszystkie niezbędne instalacje sterowników przedstawione w tym wątku. Ma ktoś pomysł o jaki sterownik chodzi, przeszukałem trochę wujka google i nic ciekawego nie znalazłem... z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej problem ze sterownikiem, w menedżerze urządzeń wskaż sterownik, może pomoże.

A jak nie odinstaluj ADB które masz i poszukaj innego, w przeciwny radzie szukaj innego kompa lub stawiaj nowego windowsa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa załatwiona, musiałem mu wymusić ponowne sterownik które ma rzekomo zainstalowane w win, pogubił się dzikus ! dzięki za szybka odpowiedź ! a ja bawię się dalej . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.