Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] Amazfit Sport Watch 2/Stratos 2.0.8.0 PL


Rekomendowane odpowiedzi

  • Developer

Pace to nie krok tylko tempo, więc o co chodzi bo nie kumam, a tłumaczyłem to ja, biorąc pod uwagę kilka tysięcy zwrotów do przetłumaczenia mogłem coś wpisać nie tam gdzie trzeba, pokaż gdzie tak jest. Między innymi dlatego Rom jest w fazie beta, by wyłapać takie kwiatki właśnie jak błędy w tlumaczeniu, literówki czy nawet poprawa sensu tłumaczenia. Niestety czasami suchy tekst nie daje poglądu na to jak to ma być sformułowane, a poza tym jak umiesz lepiej tłumaczyć z chińskiego  to pokaż co potrafisz.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się do testów, a przy okazji wrzućcie linki do appki Amazfit bo widziałem że jest przetłumaczona. Przy okazji sugeruję Prog.Pogody zmienić na Pogoda zwyczajnie.

Edytowane przez eryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie,

Piszę z gorącą prośbą... 
Kupiłem dwa zegarki Amazfit 2.
Nie wzięłam jednak pod uwagę że będą one w języku chińskim. 
Chciałem uprzejmie prosić o pomoc instruktaż jak krok po kroku powinienem dokonać zmian abym mógł korzystać z niego w języku polskim bądź angielskim. 
Kompletnie nie wiem jak to się robi. 
Zegarek jest podpięty do komputera ale go nie wykrywa.
Bardzo proszę o pomoc
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

czy komuś coś jeszcze nie pasuje ? testy trwają od 2 tygodni, ilość testerów nie jest nieskończona, wybaczcie jeśli nie odpisuję każdemu raz, że nie mam siły wiecznie pisać tego samego,  na FB na PW na Mesengerze i gzie tylko się jeszcze da. poza tym mam grypę, która przeszła w zapalenie płuc, miałem nic nie robić w chorobie a robię

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer
29 minut temu, Tomoszn napisał:

Heh mieli się chętni zgłaszać a nawet odpowiedzi na zgłoszenie nie uświadczyłem 

cóż za irytacja jak dziecko, które lizaka nie dostało, więcej pokory człowieku, ledwo się zarejestrowałeś a już krzyczysz, wiec daruj sobie takie wycieczki, a jak ci nie pasuje czekanie to spróbuj sam zrobić sobie polski ROM to pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tomoszn napisał:

Heh mieli się chętni zgłaszać a nawet odpowiedzi na zgłoszenie nie uświadczyłem 

Cierpliwości, Testy - często obfitują w problemy z zegarkiem, których rozwiązywanie nie jest możliwe bez odpowiedniej wiedzy.

@Tomoszn piszesz jak petent do jakiejś korpo - cierpliwości - tutaj naprawdę udzielają się (czasem z dużym poświęceniem) zapaleńcy i entuzjaści.

@Kaudii działaj spokojnie, odpocznij, wyzdrowiej ;), zostaw kompa w spokoju . hahaaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lector przypiął ten temat
  • Lector odpiął ten temat
  • Lector zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...