Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
raor

Stratos 3 - opinie

Recommended Posts

Hej, zastanawiam się nad kupnem tego zegarka, jednak nie jest dostępny w Polsce do obejrzenia. Stąd mam kilka pytań:

1. Czy ktoś miał okazję porównać go z huawei watch gt 2? Jak wypada pod kątem jakości wykonania i wyglądu?

2. czy jest możliwość odpowiadania na wiadomości (głównie gmail, sms, messenger)? W gt 2 podobno nie można

3. liczenie kroków, przebytego dystansu, tętna jest w miarę wiarygodne?

4. czy w wersji global jest język polski? Bo angielski to rozumiem, że jest?

5. z jakiego sklepu kupowaliście, aby było pewnie i bez VAT?

Dzięki

1. nie mam porównania, też rozważałem GT2, ale ostatecznie wybrałem S3

2. nie
3. kroki chyba są ok, tętno ma swoje wyskoki ale jak na pomiar z nadgarstka to chyba nie odbiega jakoś od innych produktów w żadną stronę, to nie jest pomiar z pasa piersiowego ale można takowy podłączyć po BT, przez większość czasu pomiar jest porównywalny z pasem piersiowym

4. PL nie, EN jest

5. ja kupowałem w aliexpress z dostawą z hiszpanii ????

Edited by kabo9

Jeżeli mam być szczery to z tym zegarkiem same problemy. Nie da się zaktualizować bo nie widzi wifi, factory reset nie pomaga. Tętno przekłamane, jakość wibracji poniżej krytyki. Problemy z jakością GPS, całkowicie nieprzpydatny podczas zjazdów na nartach, źle pokazywał prędkości, nie zapisywał aktywności. Ot taki ładny pokazywacz czasu. Przesiadłem się że Stratosa 2 którego polecam, tam tych problemów nie było.

Kwestia gustu. Dla mnie Stratos ("2" i 3) wygląda najlepiej ze wszystkich inteligentnych zegarków. Huaweia to ja bym nawet kijem przez szmatę;)

Można, ale tylko zdefiniowane wcześniej odpowiedzi - koniecznym AmazMod

Kroki, dystans, z tętnem to jest różnie jak to wszystkie nadgarstkowe. 

PL nie ma. EN jest

Jak wszyscy - 1111 Ali wysyłka hiszpania.

Przyznam, że trochę się na niego napaliłem. Ale opinie ma różne. Podobnie jak Huawei :) Co innego? Samsung watch średnio mi się podoba, Fossil i podobne krótko trzyma na baterii.

A czy można Stratosem sterować muzyką w telefonie? 

do startos 3 możesz wgrać muzykę, podłączyć słuchawki przez BT i słuchać bez telefonu
sterować też oczywiście można, ale to nawet w miband 4 miałem ????

i to jest kolejna przewaga S3 vs GT2, z tego co czytałem to z GT2 sterować muzyka można tylko jak masz apkę i telefon huawei ;-), ale to nie sprawdzone info

Wczoraj przyszedł do mnie amazfit Stratos 3 wraz z gratisowym oryginalnym paskiem skórzanym który został dodany w ramach rekompensaty za długa wysyłkę. Zegarek kupiony 11.11.19 a doszedł 10.01.20 

Pasek jest słaby jakościowo wg. mnie, po oryginalnym pasku spodziewałem się czegoś lepszego. Wydaje mi się że na AliExpress kupimy lepszy zamiennik niż oryginał który otrzymałem.

Jeśli chodzi o pierwsze odczucia to są na plus co do jakości wykonania, lecz rozczarowały mnie wibracje zegarka, w poprzedniej wersji były o niebo lepsze, mam nadzieję że aktualizacja jakoś je poprawi o ile nie jest to problem konstrukcji bo wibracje są takie jakby coś dotykało o plastik i słychać to wyraźnie.

• Like 1

Posted (edited)
W dniu 24.12.2019 o 10:24, adramel napisał:

Kwestia gustu. Dla mnie Stratos ("2" i 3) wygląda najlepiej ze wszystkich inteligentnych zegarków. Huaweia to ja bym nawet kijem przez szmatę;)

Można, ale tylko zdefiniowane wcześniej odpowiedzi - koniecznym AmazMod

Kroki, dystans, z tętnem to jest różnie jak to wszystkie nadgarstkowe. 

PL nie ma. EN jest

Jak wszyscy - 1111 Ali wysyłka hiszpania.

Mylisz się. Miałem Stratosa 1 i przesiadłem się na Huawei Watch GT. Skok do przodu jeżeli chodzi o pomiar tętna (zdecydowanie dokładniejszy i przewidywalny) i czas pracy na baterii nawet do 14 dni. Nie wróciłbym do Stratosa. Watch GT ma to co trzeba i tyle.

Edited by adamk99

Zegarek Huaweia ma ekran OLEDowych który jest świetny do telefonów ale nie nadaje się do zegarków. Używałem kilkanaście dni GTRa. Dwie tarcze do wyboru w AoD to zdecydowanie ściema. Huawei ma tak samo. Albo czarna plama albo b.prymitywna tarcza AoD. No i oczywiście śladu nie zostaje po 14 dniach pracy. W dodatku AoD świeci w nocy, wiec trzeba go na noc wyłączać. A jak chcesz po ciemku sprawdzić godzine to włącza ci się latarka i razi w oczy. 
Nie, dziękuje za taki pimp. Chcesz reklamować Hujaweja idź gdzie indziej. Jak nie masz stratosa to nie jest forum dla ciebie. 

Ja od wczoraj mam stratosa 3 i zastanawiam sie nad zwrotem. Nie liczy dystansu poza aktywnosciami zrobiles w dniu pare tysiecy krokow a dystans pokazuje 0.0 mimo tarczy z dwoma dystansami w aktywnosci i ogolnej sen aplikacja pokazuje inny niz sam zegarek synchronizacja trwa dlugo. Mialem gtr i nie bylo takich problemow