Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Oficjalny 2.3.11.00


Damiangeo

Rekomendowane odpowiedzi

Cały changelog wspomina o wymaganym Amazficie 3.4.7  :

 

The firmware version 2.3.11.0 is seeding China, Philippines, Poland, Java, India, and more. 

Here are the notable changes into the latest firmware version 2.3.11.0:

1. Calibrate your workout after treadmill running.

2. View your workout metrics of the current set and last set while running/walking/outdoor cycling/indoor running/trail running. (Need Amazfit App 3.4.7 or higher version.)

3. View your personal best record after running/ outdoor cycling/ climbing. ( Need Amazfit app 3.4.7 or higher version.)

4. Set breaks in a custom interval workout. ( Need Amazfit app 3.4.7 or higher version)

5. Workout & system stability improvements.

6. Various bug fixes.

 

Ale jest problem -  ta wersja Amazfita nie dotyczy ... Polski :D 

 

Edytowane przez emer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam, że po aktualizacji do softu 2.3.11.0 praca na baterii zdecydowanie się zwiększyła, wcześniej przez dwa dni używania schodziło mi z 50 % baterii, a po aktualizacji przy analogicznym użytkowaniu zeszło przez dwa dni około 25%.

Edytowane przez pawcio81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej aktualizacji Amazfit do 3.5.0 nie mogę rozwiązać problemu synchronizacji kroków, treningów z zegarka na telefon.

Synchronizacja, aktualizacja z poziomu zegarka i resety zegarka i telefonu nie pomagają ( urządzenia są sparowane, pokazuje kiedy był ładowany zegarek ostatnio, ale nie aktualizuje kroków, tętna, snu itd.).

Jakieś sugestie co zrobić z tym fantem ?

Czy jak odinstaluje aplikację Amazfit z telefonu i zainstaluję  od nowa stracę stare dane ?

Edytowane przez Przemek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem że można przez Universal Tool ale to chyba dla mnie zbyt skomplikowane

i druga opcja " wystarczy na telefonie zainstalować aplikację amazfit wejść w dodawanie zegarka  i wybrać model który posiadasz, aplikacja wygeneruje żądanie parowania i na zegarku wyskoczy również kod parowania do zatwierdzenie " nic mi nie wyskakuje

no i podczas wybierania nie ma stratosa 2 którego posiadam jest 3 i 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...