Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
DRAGO

Stratos 3 irytująca synchronizacja danych z Amazfit app

Recommended Posts

Witam.

Po treningu biegowym z zegarkiem jak uruchamiam aplikacje Amazfit dane z zegarka zaczynają się synchronizować (przed treningiem problem nie występował). Najpierw szybko przelatuje do 100% po czym ponownie pojawia się 10% i zaczyna się. Co kilka sekund wyskakuje komunikat "Pomyślnie zsynchronizowano kolejny rekord treningu" tych komunikatów jest kilka-kilkanaście trwa to około minuty. Problem polega na tym, że cały cykl powtarza się za każdym razem jak tylko na nowo wejdę do aplikacji Amazfit. Wystarczy nawet, że ekran się wyłączy i ponownie odblokuje telefon proces synchronizacji rozpoczyna się na nowo. Znowu lecą komunikaty. Zegarek buczy (wibracje) po każdym nowych zsynchronizowanym rekordzie. Tak jak by zegarek nie wiedział, że już raz zsynchronizował te dane. Jest to wyjątkowo irytujące zachowanie.

• Like 1

Można w ustawieniach aplikacji wyłączyć to powiadomienie. Też mi się to zrobiło w środku nocy i mnie obudziło ale na szczęście jest opcja żeby to wyłączyć.

Jest znalazłem ale to tylko częściowo rozwiązuje problem. Nie pojawiają się irytujące komunikaty ale synchronizacja nadal się powtarza. W ciągu doby ten jeden trening już ze 30 razy się synchronizował. Ciekawe jak długo będzie trwała synchronizacja kiedy będzie więcej treningów. Na logikę to powinny się synchronizować tylko nowe dane.

No i się zaczęło. Po dzisiejszym treningu zaczęło mi się takie zachowanie. Wtf? 

W dodatku dziś trasa gps to jakaś największą porażka jaka miałem przy biegu? Co za syf? 

A na koniec po 2 godz nadal nie ma jej w amazfit app! 

Edited by lukas_j2

Spróbuj zsynchronizować po wifi, wchodzisz do ustawień, następnie data sync i manual sync. Trzeba połączyć się z siecią wifi i podać hasło do wiki na telefonie. Po tym powinna trasa być w aplikacji. Też mam ogromne problemy z synchronizacją.

Dzięki - tak zrobiłem i pomogło - ale ogólnie to zaczynam się wkurzać. Zamienił stryjek sikierkę na kijek...

Miałem super (jak dla mnie) działającego Stratosa 2 a teraz mam hmmm zegarez z dokładnością GPS jak Manta za 99zł. Fuck - naprawdę mnie wq.wili ;/