Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

S3V3N

[ROM] Beta2 - Amazfit Sports Watch 2 dla PACE

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po małym kombinowaniu zainstalowała się beta2.

image.png.796a5f2fe431d5598bb60d638bf41def.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak działa? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Super wreszcie będzie można wybrać narty :-). Jakaś instrukcja jak wgrywałeś i jak działają wszystkie funkcjonalności 

Edytowane przez alban7314

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM stoi na jednym testowym zegarku. Podmieniamy apki by był po polsku.

Po tym pewnie będą testy.

IMG_20180215_093817.jpg

IMG_20180215_093846.jpg

IMG_20180215_093919.jpg

IMG_20180215_093929.jpg

IMG_20180215_094102.jpg

IMG_20180215_094143.jpg

IMG_20180215_094208.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lector napisał:

ROM stoi na jednym testowym zegarku. Podmieniamy apki by był po polsku.

Po tym pewnie będą testy.

Super to czekamy na wersje finalną na nasze Pace. Ewentualnie na testową wersje by wyłapać błędy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, TheEliot napisał:

Mogę pomóc w testowaniu :D

Też służę pomocą 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja też chętnie przetestował bym :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj czułość ekranu przydało by się podrasować ;)

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paluchy miałem spocone i też pewnie przez to, druga sprawa to ze robię to jedną ręką.

Ale czułość i tak coś gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@S3V3N RUS przeportowali kernela i sterowniki , w sumie nie mieli wiele pracy. Skoro masz tam wtyki może pomożesz nam przy porcie. Cy już sobie olałeś całą sprawę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie moje pytanie czy coś idzie w tym kierunku by był Amazfit Sports Watch 2 dla PACE w polskiej wersji z wszystkimi funkcjonalnościami ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ebuebue nie siej fermentu, spolszczenie jest do romu PL dla stratosa, działającego portu na Pace jeszcze nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry ale chyba nie wiesz wszystkiego. To że tu sie nic nie dzieje nie znaczy ze gdzie indziej sie czegoś nie robi. Robisz z siebie ze wszystko wiesz, ale uświadomie cie, nie wiesz! 

Robisz spolszczenie, super chwała ci za to, ale pamietaj spolszczenie to nie wszystko.

- gotując zupę nie ugotujesz jej z samej wody! tą wodę trzeba doprawić , dodać coś od siebie i na koncu ugotować :P

Fermentu nie sieje, opieram sie na własnych testach i nie tylko ja na nich się opieram.  Wasze Forum czy XDA - na tym świat androida sie nie kończy :P BTW. oprócz ciebie są też inne osoby pracujące nad spolszczeniem/spolszczeniami i nie zachowują sie w ten sposób ;)

Pozdrawiam Tomek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie uważam, że wiem wszystko, odnoszę się do naszego forum bo na nim piszesz, a skoro masz takie wiadomości to fajnie, szkoda, że większość spolszczeń na Romach na Pace bazuje na moim i nikt tego nie powie, są w nich takie kwiatki, o których ja tylko wiem i wiem jak je znaleźć i pokazać, mam wszystkie wersje swoich spolszczeń na Pace i na Stratosa , ale mniejsza z tym jak chcesz się czymś pochwalić to się chwal i pokaże, że piszesz prawdę bo jak na  tę chwile prócz siania zamętu, nic  twórczego nie wnosisz to tyle ode mnie w tym temacie

nigdy nie powiedziałem że ja gotuję rom, w temacie dla stratosa jednoznacznie napisałem kto go gotuje dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

także jak będzie dostępny port an Pace to ci powiem czy bazuje na moim spolszczeniu czy nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ebuebue napisał:

:P BTW. oprócz ciebie są też inne osoby pracujące nad spolszczeniem/spolszczeniami i nie zachowują sie w ten sposób ;)

Pozdrawiam Tomek.

Tak się składa, że  wiele osób korzysta z spolszczeń do Romu Pacefit na Github mojego autorstwa i uważa, że to oni to zrobili, niestety już widziałem takie rzeczy nawet na XDA, rozmawiałem nawet z twórcą Romu i zwróciłem mu na to uwagę,  po weryfikacji przyznał mi rację. Twórcą spolszczenia nie jest ten kto je udostępni innym (bo je znalazł bo wie gdzie szukać) a ten kto spędził nad nim dziesiątki godzin. Zachowuję się normalnie nie mam nic przeciwko wykorzystaniu mojej pracy przez innych, gdybym nie chciał nie udostępniał bym innym tylko sam sobie robił pliki podmieniał w zegarkach i cieszył bym się jedynym zegarkiem z Systemem PL na pokładzie w Polsce( Pace czy też Stratos ) . Jak wiesz nie robię tego , dzielę się z innymi nawet na zagranicznym forum, kasy też za to udostępnianie nie biorę, więc nie mam nic sobie do zarzucenia.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ebuebue napisał:

Sorry ale chyba nie wiesz wszystkiego. To że tu sie nic nie dzieje nie znaczy ze gdzie indziej sie czegoś nie robi.

Wydaje mi się, że forum służy do przekazywania wiedzy, a nie przechwalania się, że się ją ma... Więc jak wiesz - powiedz, podziel się. Był taki naczelnik więzienia w polskim filmie, który mówił, że wie, ale nie powie. Nie bądź jak naczelnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja napisze tylko tyle: ......no jak dzieci. Jeden wie nie powie, drugi zrobi ale nie umie, jeszcze jeden przytakuje a laury i tak zbiera ten co improwizuje.
I tak nawiasem mówiąc, tłumaczy się ten który nie chce być winny a jest.

@ebuebue w duszy mam twoją ofertę :)  W sumie nie muszę tu być i nikomu w niczym pomagać.

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi