Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Xiaomi Mi Watch

Lector
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ja już używam od miesiąca lub dwóch polecam :). Wcześniej miałem stratosa 2 ale od czasu jak go dostałem praktycznie juz tylko chodzę w nim. Ładowanie co 2-3 dni ale sporo się nim bawię więc i tak dobrze. Z  spotify działa super, powiadomienia odczyty tętna, zero laga wyświetlacz naprawdę rewelacja. Niestety wersja CN więc Mi home działa tylko na chińskie serwery.

Czekam na Globala :).

Edited by devlyn

W dniu 15.02.2020 o 15:29, devlyn napisał:

ja już używam od miesiąca lub dwóch polecam :). Wcześniej miałem stratosa 2 ale od czasu jak go dostałem praktycznie juz tylko chodzę w nim. Ładowanie co 2-3 dni ale sporo się nim bawię więc i tak dobrze. Z  spotify działa super, powiadomienia odczyty tętna, zero laga wyświetlacz naprawdę rewelacja. Niestety wersja CN więc Mi home działa tylko na chińskie serwery.

Czekam na Globala :).

A z rozwiązania eSIM korzystasz? Jesteś coś w stanie więcej na ten temat napisać? Bo ze Stratosa to ja zadowolony jestem, ale szukam czegoś z eSIM, żeby móc wyjść bez telefonu ;) 

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Witajcie, posiadam w/w zegarek lecz mam problem 

teoretycznie zegarek zbiera informacje dotyczaąće snu / kroków / pulsu i z reszty czujników - synchronizacja z aplikacja

lecz niestety na samym zegarku w/w aplikacje nie pokazują nic - dosłownie nic

gdzieś coś świta że problemem może być region na zegarku?

Edited by Adiif1

• Lector changed the title to Xiaomi Mi Watch
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept