Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Qamil85

Problemy z fix GPS/AGPS + problem z synchronizacją

Recommended Posts

Witam 

Ostatnio zmagam się z problemem fixu GPS- przed rozpoczęciem aktywności zgłasza problem z bazami AGPS- synchronizacja z aplikacją zrobiona- kroki, aktywności. Jednak że problem nadal występuje.  Łapie fixa z 5 minut a nawet jak złapie to szaleje. Rom 2.3.10.5  od dłuższego czasu Sparowałem na nowo zegarek - chyba 20min. Bo problem z parowaniem też wystepuje.  Co mu zaradzić ... Dodam że telefon op6 na 10 stable  wcześniej 10 beta- uprawnienia wszystkie zaakceptowane 

Cześć,

mam to samo. Od jakichś 2 tygodni. Wszystko się dobrze synchronizuje: kroki sen itd, tylko AGPS nie chce. Dodatkowo gdy wymuszam synchro z zegarka (po WiFi) dochodzi do 49% i zrywa. Robiłem już chyba wszystko, od resetu, przywrócenia ustawień fabrycznych, przeinstalowałem apkę, rozparowałem zegarek, resetowałem router, nie wiem co jeszcze można zrobić. Jak dotąd nie instalowałem odblokowywałem bootloadera i nie instalowałem niczego z forum.

Model: A1619

ROM: 2.3.10.4

Telefon: iPhone SE, Apka:Amazfit 3.4.5

Ten AGPS podobno ściągany jest z serwerów Huami...i bardzo możliwe że to globalnie jest jakiś problem. 

Ja dziś sprawdzałem a raczej próbowałem na innym fonie... Nie udało się sparowac. Dopiero gdy wybrałem Bipa się udało... Pytanie czy więcej ludzi ma ten problem?

Edited by Qamil85

Dzisiaj rano ponownie zrobiłem synchro z telefonu - wszystko poszło bez kłopotu i AGPS się zaciągnął. 
Nie wiem czy mogło to mieć znaczenie, ale zegarek ładował się cała noc, około 12h.

w każdym razie u mnie już działa.