Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Omyłkowo wgrany ROM z Amazfit Stratos do Amazfit Pace

Wojcio
 Share

Recommended Posts

Witam!

Mam „multu problem”,omyłkowo wgrałem inny ROM do zegarka Amazfit Pace -

„PACEficator Project|Hybrid ROM 2.0.74.1 v2.3 Installer|Stratos & Pace (2019/09/03)”

ze str. https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/paceficator-projecthybrid-rom-2-0-70-1-t3959622

wcześniej był wczytany:

PACEficator Project | WOS 2.6.6.0 ROM v1.3.2 Final Installer Amazfit Pace(2019/06/18 )

Ze str.https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/paceficator-project-wos-2-6-0-12-rom-v0-t3794922

Po przywracaniu zegarka do ustawień fabrycznych  i ponownej instalacji WOS 2.6.6.0 ROM v1.3.2  mam nadal Amazfit Sports Watch 2(A1609) Wer.ROM by Kaudi 2.0.74.1 …jest to ROM do Amazfit Stratos

…wiem, zawaliłem sprawę i nie powinienem się za to zabierać, no ale jak to w życiu „mleko się rozlało”, czy może ktoś podać jak w prosty sposób by to „odkręcić” (…tylko nie pisz proszę w stylu„ weź szmatę, i powycieraj rozlane mleko”- xd)

Jeśli ktoś mógłby pomóc, będę serdecznie WDZIĘCZNY!!!,…z góry dzięki .

Edited by Wojcio

• Administrator

Nie wgrasz żadnego ROMu z tego forum, jeśli na zegarku jest zły ROM i zegarek jest źle rozpoznawany.

Musisz pobrać i zainstalować inny ROM z XDA odpowiedni do swojego zegarka i dopiero wgrasz nasz ROM.

Nasze ROMy rozpoznają model zegarka i jeśli masz ROM od Stratosa to tak go rozpozna.

..dzięki za odpowiedz,ale przy próbie wgrania ROMu z Amazfita Pace, pojawia się komunikat (rys.2) "Only for Amazfit Pace, not for Amazfit 2 Stratos!!!",przyznam ,że nie wgrywałem nigdy ROMu z poziomu wiersza poleceń(ręcznie),ale przy pomocy apki (rys.1)"Instalador_v1.3.2_WOS_2.6.6.0_Multi",i nie bardzo wiem jak to ogarnąć?...sorki za pytanie przysłowiowej blondynki.

Jeśli możesz podać namiary na ten właściwy ROM, będę wdzięczny!

P.s

...po wgraniu ROMu z Amazfit 2 Stratos,zegarek działa,ale apka w komórce nie podaje przebytych kroków,tarcze można zmieniać,a jeden przycisk fizyczny w zegarku AmazfitPace powoduje(po naciśnięciu) przechodzenie do kolejnego menu.

1.jpg

2.jpg

• Administrator

Kliknij na kółko z "A" w moim podpisie, jest tam skrypt do wgrywania ROMów.

Z tym ROMem powyżej pewnie da radę i go wgra.

Skrypt nie sprawdza modelu zegarka.

Po odpaleniu skryptu wybierasz Instalacja Custom ROMu i wskazujesz folder z ROMem.

Wszystko idzie jak w przypadku instalacji naszych ROMów.

• Like 1

• Administrator

Tu wskazujesz folder z ROMem.

Po wskazaniu skrypt sprawdza czy istnieją potrzebne pliki.

Wskaz folder z tym ROMem z XDA który mówił ze nie poprawny zegarek.

Nasze ROMy mają blokadę i tym skryptem (bez blokady) go nie wgrasz.

• Administrator

Nie folder na zegarku tylko na kompie.

Pobierz ten ROM https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/rom-pacefied-amazfit-huami-amazfit-t3539431

Wypakuj zawartość archiwum do folderu (dowolny pusty) - cztery pliki.

Przy instalacji wskaż ten folder.

Po tym wgrasz już każdy inny.

Możliwe ze można by wgrać odrazu oryginalny ROM, ale nie mam 100% pewności czy nie uwali się zegarka z ROMem bez ROOTa. Dlatego wole dmuchać na zimne.