Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Stratos 2+ ( 2S ) - piksele

Jaarof
 Share

Recommended Posts

Witam, 

Od paru dni jestem posiadaczem pierwszego i nowego telefonu firmy Xiaomi MI9, dokupiłem do niego Stratosa 2+, jednak mam z nim problem.

Na zablokowanym ekranie kolory są brzydkie, pojawiają się piksele, a do tego kropki miedzy godziną a minutą blokują się i zegarek jakby " zwisł ". Po odblokowaniu problem znika, kolory są normalne, kropki mrugają... Oczywiście jak ekran się zablokuje, problem ponownie się pojawia. 

Zegarek kupiony nowy, nieużywany, rom oryginalny - Model: A1619, Wersja Rom: 2.3.10.5. Poniżej podsyłam zdjęcia ekranu zablokowanego i odblokowanego.

Pozdrawiam !

IMG_20190922_130226.thumb.jpg.f83af647c0bccde1d802f37dd50a13b3.jpgIMG_20190922_130232.thumb.jpg.5f6cee771419a3550c1cebfcd0feb0f4.jpgIMG_20190922_130226.thumb.jpg.f83af647c0bccde1d802f37dd50a13b3.jpg

• Administrator

Wszystko jest OK.

Tak normalnie się zachowuje zegarek, przy zablokowanym przechodzi w tryb eko ekranu.

Możesz sprawdzić inne tarcze, na których nie będą aż tak widoczne piksele. Dla przykładu tarcza prototype wygląda moim zdaniem dobrze.

• Like 1

Dzięki !, trochę się wystraszyłem że to jest jakaś wada fabryczna. Niestety nie miałem okazji testować zegarka przed zakupem - wziąłem go w ciemno. Ale jeżeli jest to tryb eko, to mi ulżyło.

Spróbuję w takim razie innej tarczy

Dzięki jeszcze raz za odpowiedź 

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept