Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Problem z Xiaomi Doorbell With Video Monitor

Biggie1984
 Share

Recommended Posts

Witam.

Bardzo proszę o pomoc bo zwariuje.

Kilka lat temu jak wykańczałem mieszkanie, pokupowałem trochę sprzętów od chińczyka. Używam modowanej aplikacji (Kapiba.ru), do tej pory używałem z wybranym regionem Chiny, Jednak wszystkie urządzenia (system mesh, plafony i żarówki yeelight, czajnik, czujniki, termometry, bramka) działa bez problemu na regionie Polska, wczoraj poparowałem wszystko. Jedynie jest problem z tym doorbellem z monitorem. Na regionie Chiny, nie widzi mi systemu mesh oraz plafonów yeelight, a na Polskim wszystko tylko nie tego doorbella. Poza tym na regionie chiny i tak zdalny podgląd ma mega opóźnienia, i co drugi podgląd kończy się fiaskiem. Próbuję dodać urządzenie  (to jest wersja gdzie skanuje się qrcode) i co najciekawsze doorbell łączy się z wifi, ale przy instalacji w MiHome proces kończy się niepowodzeniem. Nie dodaje tej kamerki. Co ciekawe Router widzi, że kamerka jest podłączona do sieci.

Cały dzień dzisiaj siedzę, szukam w necie rozwiązania i nic. Próbuję parować raz po raz, i cały czas niepowodzenie. Błagam niech ktoś mi podpowie, jak to cholerstwo zmusić do współpracy?

Przejście na region Chiny, odpada, ponieważ wszystkie inne urządzenia działają dużo lepiej i szybciej na rejonie DE/Polska.

Ewentualnie, jak z tym modelem nie da się nic zrobić, to który doorbell będzie działał? tylko musi być taki z monitorem.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...