Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Axon

Mi Home

Recommended Posts

Czy Mi Home i Yeelight zawsze potrzebują łącza żeby sterować urządzeniami nawet jeśli (urządzenia) mogą się łączyć po bluetooth? Bo mam lampkę nocną i czy jest możliwość bez łącza tylko bo BT? 

Czy w aplikacji Mihome jest możliwość sprawdzenia czy ktoś komu udostępniłem (shared devices) podgląd z kamery DAFANG w danym czasie podgląda?

Witam,

Szukam rozwiązania problemu przełączania pomiędzy serwerami china a eu. Może ktoś z tym walczył i może szybko podsunąć rozwiązanie...

Posiadam Roborock S50 kupionego z polskiej dystrybucji w wersji eu, który ładnie łączy się i jest widoczny przez serwery eu, ale inne urządzenia mam już w wersji chińskiej niewidocznej na serwerach eu. Problemem jest to, że po przełączeniu na serwa chińskie S50 znika z listy urządzeń i samo przełączanie pomiędzy serwerami jest uciążliwe.

Zmagał się ktoś z tym problemem i go jakoś rozwiązał?

Niestety nie jestem użytkownikiem MIUI, a app które widzę to straszny shit. Chyba, że ktoś ma namiar na godnego polecenia clonera (najlepiej płatnego bez niepotrzebnego shitu).

Witam

jestem świeżym użytkownikiem mihome na androidzie i w związku z tym mam pytanie. Mam podłączony czujnik dymu do XiaomiHub i powiadomienia o alarmie mam widoczne tylko w aplikacji. Czy powinny sie również pojawiać w powiadomieniach telefonu? Bo się zastanawiam czy moze mam coś nie tak w ustawieniach? Z góry dziękuje za pomoc.

Edited by slawekzz

Pytanko, czy jest jakiś czujnik, czy może na każdym można tak zrobić, że zasygnalizuje poprzez bramkę o utracie połączenie z bramką poprzez zbyt dużą odległość?

Z tego co wiem to nie ma sygnalizacji o utracie połączenia któregokolwiek modułu.

wpisz w GP Mi Home i w info o tej apce masz opcję dołącz beta testów