Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Mi Home


Axon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hej, mam problem z apka na Stratosa. Mam lampkę LED Desk Lamp i połączony zegarek oraz lampkę do apki Mi Home na telefonie. Aplikacja działa całkiem spoko, szybko mogę wyłączyć lampkę i nią sterować, ale zegarek bardzo często (7/10 przypadków) rozłącza się i nie mogę z jego poziomu sterować lampką. Muszę wtedy włączyć apke na telefonie i zrobić Re-Sync zegarka. Jak żyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

kupiłem sobie drugiego air purifiera 2 i za cholerę nie potrafiłem znaleźć ustawienia żeby wyłączyć sygnał dźwiękowy zmiany ustawień i włączenia oczyszczacza. w pierwszy który mam w domu miałem to wyłączone bo irytował mnie ten niepotrzebny głośny pisk przy zmianie ustawień.

Okazało się, że zniknęło mi ustawienie funkcji "notification sound".

Co zrobić żeby to wróciło ? zmienić na jakiś inny server ? Obecne mam Mainland China.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lector, no właśnie ja tej pozycji (notification sound) nie mam ... mam jakieś okrojone menu w tym zakresie.

Najlepsze że w pierwszym, który skonfigurowałem pół roku temu też nie ma a dźwięk mam wyłączony (widocznie kiedyś miałem taką opcję).

Do jakiego serwera jesteś podpięty ? Mainlad czy Europa ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2018 o 16:59, Crowmaster napisał:

Hej, mam problem z apka na Stratosa. Mam lampkę LED Desk Lamp i połączony zegarek oraz lampkę do apki Mi Home na telefonie. Aplikacja działa całkiem spoko, szybko mogę wyłączyć lampkę i nią sterować, ale zegarek bardzo często (7/10 przypadków) rozłącza się i nie mogę z jego poziomu sterować lampką. Muszę wtedy włączyć apke na telefonie i zrobić Re-Sync zegarka. Jak żyć?

hej hej, nikt nie ma rozwiązania? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lector napisał:

Dziś miałem aktualizacje filtra.

 

Haha to jesteśmy w domu ???? o tym właśnie pisałem.
To teraz u wszystkich znika ta opcja ???? mam nadzieję że powróci przy kolejnej aktualizacji bo irytujący jest ten dźwięk a nie chce mi się mechanicznie tego usuwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...