Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Mi Home


Axon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam zakupiłem zamek do drzwi Serlock M1 i chciałbym go zdalnie otwierać z tego co wywnioskowałem trzeba posiadać bramke BLE. I teraz pytanie wiem że jest bramka w lampce nocnej ale ona jest droga czy jest jakaś tańsza w mi home jest coś napisane o kamerze oraz tez jest wzmianka na forum ale temat nie został wyczerpany czy możecie podpowiedzieć jakie urządzenie zakupić ? Za odpowiedzi z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wersja kamery w której sama kamerka jest biała nie posiada bluetooth, natomiast gdy jest czarna posiada. Akurat w tej aukcji jest nowa wersja bez BT. wersje z bramą BT posiadają starsze wersje.... trudno dostępne lub dużo droższe.

Edytowane przez tomiq75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, tomiq75 napisał:

Wersja kamery w której sama kamerka jest biała nie posiada bluetooth, natomiast gdy jest czarna posiada. Akurat w tej aukcji jest nowa wersja bez BT. wersje z bramą BT posiadają starsze wersje.... trudno dostępne lub dużo droższe.

To wychodzi na to że przydatniejsza będzie lampka nocna jako most BLE. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

Szukam rozwiązania problemu przełączania pomiędzy serwerami china a eu. Może ktoś z tym walczył i może szybko podsunąć rozwiązanie...

Posiadam Roborock S50 kupionego z polskiej dystrybucji w wersji eu, który ładnie łączy się i jest widoczny przez serwery eu, ale inne urządzenia mam już w wersji chińskiej niewidocznej na serwerach eu. Problemem jest to, że po przełączeniu na serwa chińskie S50 znika z listy urządzeń i samo przełączanie pomiędzy serwerami jest uciążliwe.

Zmagał się ktoś z tym problemem i go jakoś rozwiązał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

jestem świeżym użytkownikiem mihome na androidzie i w związku z tym mam pytanie. Mam podłączony czujnik dymu do XiaomiHub i powiadomienia o alarmie mam widoczne tylko w aplikacji. Czy powinny sie również pojawiać w powiadomieniach telefonu? Bo się zastanawiam czy moze mam coś nie tak w ustawieniach? Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez slawekzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...