Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Czujnik natężenie światła Xiaomi

Rantor
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie

Mam taki problem. Mam czujnik Xiaomi natężenia światła. Kupiłem go z myślą że podłączę go do systemu aqara. Liczyłem się z tym że ten czujnik nie będzie kompatybilny. Ale zaryzykowałem. Mam inne czujniki Xiaomi pod Aqarą i działają. Mam taką sytuację. Moja centralka aqary mówi że urządzenie zostało dodane i jest połączenie ale nie wyświetla mi się nic w aplikacji. Wcześniej jak próbowałem podłączać inne czujniki centralka mówiła że nie łączy bo czujnik czy urządzenie jest na inny serwer (chiński). Macie może pomysł co zrobić? Reasumując centralka się łączy z czujnikiem a aplikacja nie dodaję go. 

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

• Developer

xiaomi ma wlasna apke/chmure, aqara wlasna. sensory zigbee dla xiaomi robila firma lumi, ktora jest producentem aqara, dlatego czesc sensorow xiaomi da sie dodac do apki aqara i sa widoczne. niestety sensor swiatla jest filtrowany na poziomie chmury i nic z tym nie zrobisz.

• 1 month later...

Witam
Kupiłem bramkę Xiaomi Smart Hub 2,
Do tego  Kilka gniazdek , żarowek i lamp podłączonych przez smart sockets.
Chciałem dodać kolejne scenariusze  na podstawie czujników światła i  nie jestem w stanie połączyć  Xiaomi Light Detection  sensors.
Po zresetowaniu Sensora za pomocą przycisku  nic się nie dzieje, raz na jakiś czas led sie zapali. Po drugim/trzecim resecie zapala się dłużej ale w aplikacji nic się nie pojawia. Wszystko kupione z oficjalnej dystrybucji Xiaomi Polska. Support twierdzi, ze jeśli urządzenia są z tego samego regionu to powinny się łączyć, jak nie to prosimy tworzyć tickety do developera apki.
Czy ktoś już podlączał takie sensory w oryginalnej apce ?

Godzinę temu, rezmus napisał:

znany bug hub2 w wersji global z sensorami zigbee3 jak ten czujnik swiatla. musisz zrobic factory reset huba przez 10x klik reset (nie 10 sekund push). potem sparuj huba, sensory i poustawiaj wszystko raz jeszcze.

Dziękuje za pomoc, działa 🙂 

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...