Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Amazfit GTS

Lector
 Share

Recommended Posts

46 dni pracy przy wyłączonym bluetootch monitorowaniu tętna i podnoszeniu reki 100 razy dziennie aby wybudzić ekran

znalezione na stronie w języku angielskim

: 46 days Turn off the phone’s Bluetooth connection, heart rate and other functions, and lift the wrist screen 100 times a day.

• Administrator

Ktoś posiada jakieś informacje kiedy pojawi się wersja International z jeżykiem angielskim?

Szukałem informacji na temat podmian języka w Verge Lite i GTS no i nic nie ma. A nie chciał bym się udupić z chińskim na pokładzie :P

• 2 weeks later...
  • Administrator
  • Administrator

Mi jeszcze GTS nie doszedł, mają rozsyłać dopiero 10 listopada.

Ale z obserwacji za GTS większy ekran i możliwość konfiguracji tarcz oraz lans że ma się Watch Apple, za GTR lepsza bateria, klasyczny wygląda zegarka.

Specjalnie nie wspominam nic o GPS, bo pytanie jak będzie działać w GTS, ale zapewne kwestia firmware.

Ostatnio kumpela w pracy zauważyła u mnie na ręce Bipa i się pyta zdziwiona: a ty masz zegarek Apple?

• Haha 1

Ale, czy to GTR czy Stratos3, to wydaje mi sie subiektywnie, ze ciągle Stratos2 ładniejszy (ta obwódka wyświetlacza w Stratos3 owszem zabezpiecza go, ale robi ze stratosa taki klocek pancerny).

GTS no ładny, tylko te powiadomienia z tel, ciekawe jak wyglądają (wielkość). No i czy jest/będzie AoD czy nie ...

• 3 weeks later...
  • Administrator

Jeszcze nie wysłali mi GTS'a :(

Zakup robiłem 19 września i już przedłużałem termin realizacji. Pozostało już tylko 4 dni na wysyłkę towaru.

Jak nie wyślą to już nie przedłużam, pewnie znak dla mnie abym przy Bipie został :P

• Lector pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept