Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

Coś jes

17 godzin temu, lukas_j2 napisał:

Obecny Stratos 3 był już ze mną 2 razy na basenie i wydaje mi sie że jest ok, poza tym, że ogólnie od samego zakupu wydaje mi się że bateria za szybko leci w dół. 

Bo coś poknocili z ładowaniem. Tak do 90% "3" ładuje się 5V/0.3A, ale po przekroczeniu ~90% prąd mocno spada i ładuje się już tylko 5V/0.02A. Stratos "2" zmiejszał prąd ładowania przyp ~96% i nawet przy 100% jeszcze przez kilkanaście minut cisną w baterię te 0.02A. A "3" od razu przy 100% przestaje pobierać prąd. I te pierwsze ~10-20% spada bardzo szybko, gdzieś 1%/h. Potem już idzie wolniej. 
Po naładowania do 100% przez 8h nocy spada 5-6% baterii. A w trybie Ultra 3% zeszło, ale po uruchomieniu w normalnym było już tylko 91%. Rano szybko doładowałem - o 7 odpiąłem z ładowarki i na razie mam 95%.
BTW, aplikacja AmazFit widzi wam dodatkowe tarcze? U mnie ani apk ani wfz nie widzi. Mogę zmieniać tylko z poziomu zegarka.

Edited by adramel
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gwarancja obowiązuje tylko trzeba dobrze przeczytać warunki. Osobiście korzystałem dwa razy z gwarancji na produkty u nich zamówione. Za pierwszym razem przestał działać dotyk w redmi note 4 - zwrócili 35$ z czego kupiłem na aliexpress ekran za 18$ więc jak łatwo obliczyć prawie drugie tyle zostało w kieszeni. Drugi przypadek to szczoteczka Alfawise s100, okazało się po 3 miesiącach, że nie ładuje akumulatora, zwórcili 10$ (szczoteczka kosztowała chyba 16$) - dokupiłem ładowarkę dwuportową na og

Również kupiłem z Hiszpanii. O 9 rano kody rabatowe działały i zbiłem cenę do 166$.

Posted Images

Ale dzisiaj doświadczyłem rozczarowania że strony stratosa 3. Poniżej dwa razy prawie że ta sama trasa ale dzisiaj stratos na ok 10km dodał mi z 600m w dodatku nie wiem co to za trasa ja tam nie biegałem. Jakaś tragedia. W dodatku potem przez 5 godzin nie mogłem zsynchronizowano treningu. Jak ja żałuję dzisiaj ze zmieniłem stratosa2 na tą jakże naradzie niedopracowana 3 :/

Screenshot_20191124_171608.jpg

Screenshot_20191124_171644.jpg

14 godzin temu, lukas_j2 napisał:

Jak ja żałuję dzisiaj ze zmieniłem stratosa2 na tą jakże naradzie niedopracowana 3

Pisałem;)
11 11 zgłosiliśmy się do beta testów. Wszyscy jesteśmy testerami. Pewnie w połowie przyszłego roku Stratos 3 będzie się nadawać do użytku.

Oby bliżej wiosny bo wtedy jest  więcej ruchu i sportu :), choć przez ostatnie 3 lata każdą zimę biegałem średnio 100km/miesiąc nawet zdałyło mi się biegać przy -23 stopniach (2 albo 3 lata temu)

Poczytałem troche o tym jakie ustawienie usługi lokalizacyjnej bedzie najdokładniejsze.

Jest stronka https://www.gnssplanningonline.com

gdzie można sprawdzić ile satelitów z danego systemu pozycjonowania (GPS/GLONASS/BAIDU/GALILEO) będzie dostępne w danym miejscu.

Poniżej dla przykładu gdzie biegam, okazuje się że najlepiej wyjdę na GPS/BAIDU gdzie dostepność jest w okolicach 20 satelitów a w przypadku GPS/GLONASS to zasię bliżej 15 satelitów

gps_Baidu.JPG

gps_glonass.JPG

Edited by lukas_j2

Sprawdzał ktoś jak wybór systemu GPS+GALILEO/GLONASS/BEIDOU wpływa na:

1) dokładność?

2) szybkość łapania fixa?

3) zużycie baterii?

Może ma to jakieś znaczenie. Ja ustawiłem GALILEO. Na razie byłem 3 razy biegać po lesie. Odwzorowanie trasy ma błąd do kilku metrów ale drzewa nie ułatwiają pracy odbiornikowi. Nie zaobserwowałem żadnych anomalii. (W Samsungu S9 czasami się zdarzył niewielki skok w bok). Pomiar odległości i powtarzalność ciężko mi ocenić. Nie mam punktu odniesienia. Też nie próbowałem innych systemów GPS.

• 2 weeks later...
  • Lector pinned this topic
  • 2 months later...