Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

problem z kodem QR oraz kontem na AMAZFIT


piotreksdz
 Share

Recommended Posts

Witam Koleżanki i Koledzy. Mam mały problem tzn. zegarek VERGE nie parował mi się z niewiadomych przyczyn z telefonem (Xiaomi Redmi Note 4). Mało myśląć odinstalowałem aplikację z telefonu i wyłączyłem zegarek. Teraz po zainstalowaniu aplikacji nie mogę zalogować się na tamto konto na telefonie na którym miałem wszystkie dane, tzn. przebieg km trasy itp. Nie wiem jak je odzyskać:/ Pomimo ponownego uruchomienia zegarka dodatkowo nie uruchamia się się wymagany kod QR do ponownego sparowania. Wszystkie dane mam jedynie na zegarku. Nie chciałbym ich stracić:( Założyłem już nowe kontro w aplikacji AMAZFIT (sparowałem z moim gmailem). Nie wiem jak wtedy założyłem konto na amazfit. Proszę Was, pomóżcie co mam zrobić. Dodam, że nie chce robić "Factory Reset" bo stracę wszystko.  W jaki sposób ustalić dane do poprzedniego konta amazfit na którym miałem wszystkie wyniki i wywołać ponownie kod QR? Czy pomoże np. zgranie wszystkiego z zegarka na dysk kompa i ponowne wgranie po sparowaniu z tel. ?

Edited by piotreksdz
Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście zgrał bym całą aktywność z zegarka na komputer zrobił później Factory reset zegarka sparował na nowo zegarek z telefonem i wgrał aktywność na zegarek.Może się to uda.Ewentualnie ręcznie wgrał plik aktywność na strave czy endomondo

Link to comment
Share on other sites

Hmm jedyne wyjście to wgranie amazmod tam jest opcja pokazująca kod qr bez resetu. Ale proponuje też wgranie na komorkę notify i fitnes i tam sparowanie verge. Może dzieki tej apce ściągniesz wszystkie aktywności z zegarka bo jej wystarcza sparowanie bluetooth. I najlepiej jednak założyc konto na przyszłości xiaomi bo dzięki temu nawet przy resecie nie traci się danych gdyż dane przy każdej synchronizacji są przesyłane na serwer xiaomi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept