Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Lector

Amazfit GTR

Recommended Posts

W dniu 26.08.2019 o 13:54, snow.leopard napisał:

Info od kogoś z peppera odnośnie tego GTR'a:

" Najbardziej wkurzają bardzo słabe wibracje, nijaki wybór tarcz, brak AOD i polskich znaków w powiadomieniach. Funkcje sportowe też nie należą do jego mocnych stron. Dosyć długo łapie fixa i pokonana trasa to jakiś żart. Ma straszne odchylenie, wygląda to jakbym wracał z mocno zakrapianej imprezy a nie treningu. Dodatkowo na ekranie treningu nie zobaczymy godziny, chyba że zrobie "swipe" na kolejny ekran. Zdaję sobie sprawę, że dużo rzeczy poprawią w aktualizacjach, ale jak na razie to mocno nijaki ten zegarek i raczej wrócę do swojego Stratosa."

"Jeszcze poczekam do aktualizacji, ale prawdopodobnie sprzedam GTRa. Wydaje się on zabawkowy przy Stratosie."

Dokładnie wszystko potwierdzam co napisał Snow.leopard.  Kolejna wada to brak możliwości podpięcia zewnętrznego czujnika tętna. Jednak porównując wyniki na pulsometrze wewnętrznym a zewnętrznym to jest bardzo dobrze. Brak portów komunikacyjnych w ładowarce jest tylko + -. Ogólnie stwierdzam, że to taki MIBAND z dużym wyświetlaczem i do STRATOSA to mu bardzo daleko. Na duży plus jakość wykonania.

Bo GTR to przerośnięty BIP.

Jak wrócę z urlopu to przebuduje podział na forum, tak jak to zrobił Huami.

GTR, BIP i Lite, GTS są zaliczane do zegarków "inteligentnych" z autorskim oprogramowaniem.

Verge i Lite, Nexo to inteligentne zegarki z Androidem, nie wiem dlaczego Anazfit X tu się załapał - może też będzie z takim systemem.

Zegarki sportowe to Pace, Stratos 2 i S, Stratos 3.

W dniu 27.08.2019 o 19:40, piolewan napisał:

Dokładnie wszystko potwierdzam co napisał Snow.leopard.  Kolejna wada to brak możliwości podpięcia zewnętrznego czujnika tętna. Jednak porównując wyniki na pulsometrze wewnętrznym a zewnętrznym to jest bardzo dobrze. Brak portów komunikacyjnych w ładowarce jest tylko + -. Ogólnie stwierdzam, że to taki MIBAND z dużym wyświetlaczem i do STRATOSA to mu bardzo daleko. Na duży plus jakość wykonania.

nie wiem co Wy chcecie od wibracji ale są zdecydowanie mocniejsze niż w stratosie dodatkowo można je samemu zaprogramować

@markel80p widzę ze posiadasz ten zegarek.

To prawda ze z aktualizacją pojawiła się opcja "Always On Display"?

Mógłbyś sprawdzić ile wytrzyma od 100% z włączoną tą opcją?

Z opcją AOD czas użytkowania trzeba podzielić przez dwa. Trzeba się szykować na 8-10% dziennie ubytku baterii

AOD można ustawić w danych godzinach czy tylko on/off? 

Jak z wyborem tarcz AOD?

Pokazuje ikonki powiadomień jak w smartfonowym AOD?

Czy można ustawić aby dolny przycisk otwierał kartę z powiadomieniami? Gdzie na jednej prezentacji coś takiego widziałem.

Edited by chudybws

Póki co jest tylko on/off nie ma ustawienia w danych godzinach co do tarcz jest jedna i nic więcej. Dolny przycisk można ustawić co  chcemy.Powiadomienia,alarmy , status aktywności, odtwarzacz muzyki czy wybór  aktywności

Edited by kamlis88
  • Like 1

W dniu 7.09.2019 o 11:31, Lector napisał:

@markel80p widzę ze posiadasz ten zegarek.

To prawda ze z aktualizacją pojawiła się opcja "Always On Display"?

Mógłbyś sprawdzić ile wytrzyma od 100% z włączoną tą opcją?

na razie użytkuje zegarek normalnie bez sportów i pracuje już 18 dni bez ładowania bez funkcji always on display procent naładowania 52% od samego rana do wieczora na ręce. Jak sprawdzę wersję bez powyższej opcji to następnie sprawdzę z włączonym trybem

• Like 1

Fixa łapie wystarczy raz dziennie synchronizować zegarek z aplikacją amazfit .Wtedy pobierze aktualizacje agps. Ewentualnie synchronizacje zrobić tuż przed aktywnością

Przy pierwszej aktywności na rowerze fixa złapał po 300-400m przebytej drogi ale teraz jest lepiej i łapie zdecydowanie szybciej po paru sekundach od włączenia aktywności

W dniu 17.09.2019 o 19:45, markel80p napisał:

na razie użytkuje zegarek normalnie bez sportów i pracuje już 18 dni bez ładowania bez funkcji always on display procent naładowania 52% od samego rana do wieczora na ręce. Jak sprawdzę wersję bez powyższej opcji to następnie sprawdzę z włączonym trybem

I jak tam testy z włączonym AOD?

W dniu 24.09.2019 o 13:07, under4421 napisał:

I jak tam testy z włączonym AOD?

zegarek się jeszcze nie rozładował :) 27 dni pracy i 24% baterii jeszcze zostało :) a więc test z AOD musi troszkę poczekać :)

• Like 1

W dniu 17.09.2019 o 14:48, chudybws napisał:

Jak z polskimi znakami i emotkami w powiadomieniach? 

Póki co w tym temacie GTR kuleje 😞

Witam

po 32 dniach podłączyłem zegarek do ładowania, tak jak wspomniałem wcześniej zegarek był użytkowany w sposób "normalny" tzn od rana do późnego wieczora na ręce bez używania funkcji sportowych, dwa razy dziennie pomiar tętna i bez AOD. Podłączając na zegarku było jeszcze 8% baterii. Od jutra test z włączonym AOD.

Pozdrawiam

• Like 5

markel80p jeżeli to dla Ciebie nie problem to możemy zrobić porównanie który AoD będzie dłużej trzymał (wydaje mi się że ten analogowy/wskazówkowy powinien trzymać dłużej). Z tym, że ja używam minutowego pomiaru pulsu, powiadomienia ok 50/80 dziennie, z racji sytuacji za oknem bez funkcji sportowych. Na ręce praktycznie całą dobę (ok 21-22h). Ja od wczoraj od godziny ok 22:00 używam tarczy tej cyfrowej/elektronicznej. Na tą chwilę mam 99%. Jak zasypiam mam włączoną funkcję Smart DND.
Co myślisz? Dasz radę ok. 10 dni ze wskazówkami?

Jeśli dodadzą obsługę pl znaków w wiadomościach + dodatkowe tarcze w AOD, pod warunkiem że bateria wytrzyma chociaż z 2 tygodnie (czekam na wasze testy) to chyba skuszę się na tego GTR przy wyprzedaży z 11.11 :P