Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

marglcia

Łączenie/rozłączanie z komputerem

Recommended Posts

Mam problem z połączeniem mojego verge z komputerem - na początku było wszystko ok - po jakimś czasie podczas podłączenia do kompa zegarek ciągle się łączył i rozłączał - ładowanie jest ok (normalnie ładuje do 100%) - ale miałam problem z wgraniem np. jakiejkolwiek tarczy - kupiłam na ali dodatkową  ładowarkę i z nią na początku też wszystko ok - mogłam wgrywać tarcze przez apkinstaller - ale po około miesiącu znowu ten sam problem - łączenie/rozłączanie... próbowałam na komputerze w pracy i to samo.... nie wiem w czym problem - czy jakoś po kilku użyciach to gniazdo ładowarki się luzuje czy to problem w samym zegarku??? może ktoś ma ten sam problem? Będę wdzięczna za pomoc 😊

A nie prościej wgrywać tarcze, apki przez amazmod. Teraz są nowe apki na fona jak verge.it Amazface itd i one korzystają z pośrednictwa najnowszego amazmod. A tak na marginesie sprawdź  w zegarku czy nie masz zabrudzonych styków do ładowania. Ew przywróć ustawienia fabryczne. I wtedy sprawdź czy działa podłączenie. Sprawdż na xda bo jest takie miłe narzędzie w dziale amazfit- tool all in one. przez niego można też wgrywć wszystko przez pdc. Dobra znalazłem

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/tool-tool-one-driversunlocktwrpfactory-t3874802

miałam amazmoda na stratosie więc nie jest mi obcy i pewnie go zainstaluje... ale dziwi mnie, że dwie ładowarki ma początku działały bez zastrzeżeń i po kilku ładowaniach jakby się coś poluzowało - nie wiem - myślałam, że może też ktoś ma ten problem O.o na międzynarodowej grupie na facebooku narzekają na ładowarki do verge hmmm ...