Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] PACEfied AmazFit | Huami AmazFit / Xiaomi AmazFit PACE


Kaudii®

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Po rozparowaniu zegarka z aplikacją zegarek kilka razy się zrestartował , następnie odpalił się w języku chińskim i bootloader się zablokował . Po zmianie na EN zauważyłem,  że  pole serial nr. jest puste a w zegarku nie można go odczytać.  Czy ktoś zna sposób jak przywrócić SN ? Bez tego nie ściągnę blokady z bootloadera .. 

Soft. 1.2.51.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Lector, po powrocie domu spróbuję przywrócić sposobem z linku. U mnie jeszcze usunęło "factory serial number" ?   Czy można zostawić ten losowy z pliku  misc.img ? Ma on jakieś znaczenie ? 

Edytowane przez bazzder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Został ten losowy, napisali ze jak nie masz go to masz pozostawić jak jest.

Gdybyś po zrobieniu tego nie mógł odblokować BOOTLOADERa, cofnij się o jeden numer w PACEfied i spróbuj ponownie.

Pod żadnym pozorem nie wgrywaj któregoś oryginalnego ROMu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.05.2018 o 18:00, bodek1 napisał:

To jest dobre

Bardzo proszę o wyjaśnienie bo też wyświetla mi się aktualizacja do 2.6.0.12 a obecnie używam romu pacefied w najnowszej wersji. Czy po aktualizacji do 2.6.0.12 zegarek wraca do stanu z przed wygrywania pacefied ? Generalnie chodzi mi o to czy jak zaktualizuje to będzie język.polski ? Przepraszam za może banalne pytanie ale dopiero mam kilka dni zegarek i jeszcze nie jestem w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kaudii napisał:

Nie nie będzie PL, bo od kiedy ROM na rynek Chiński ma w sobie język Polski

OK dzięki za odpowiedź dopiero poznaje zegarek ;) Czyli po prostu pomijać aktualizacje które się pojawiają jeżeli chcemy mieć język polski a instalować najnowszy pacefied

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lector odpiął ten temat
  • 7 miesięcy później...
  • Lector zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...