Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] PACEfied AmazFit | Huami AmazFit / Xiaomi AmazFit PACE

Recommended Posts

Ściągam :)

Edit:

Informacja dla..... ostrożnych

Wszystko działa..... bateria trzyma aż się wyczerpie.....

• Like 1

Jak masz zablokowany to musisz odblokować. Jak już raz wypełniałeś to kod do odblokowania już masz.

Bo jeżeli miałeś odblokowany (oryginalny ROM który nie był jeszcze zablokowany BOOTLOADER) i instalować PF to mógł się zablokować.

Wgrałem dzisiaj 1.2.49k  i mam problem bo nie działa Mi Home i Centrum treningowe.Jest tylko migająca kropka ale nic się nie dzieje. W aplikacji mi home na telefonie zegarek jest widoczny. Z resztą nie mam problemu poza tym, że musiałem lokalizacje od pogody wybrać jeszcze raz w na apce Amazfita. Próbowałem wipe data/cache zegarka oraz czyszczenie danych aplikacji na telefonie

edit. Factory Reset na zegarku i parowanie na nowo pomogło.

Edited by godeath

Pojawiła się nowa wersja PF  na bazie Romu 1.2.50h, do pobrania wiadomo skąd, z racji choroby nie wiem jeszcze jakie są różnice w plikach PL w stosunku do poprzedniej wersji. Ale jak tylko się pozbierać to zerknę i zrobię odpowiednie poprawki do aplikacji.

• Like 1

Drodzy, korzystam z tego romu i próbuje zmusić go ze współpracą z aplikacją International. Zalogowałem się i podłączyłem zegarek z wersją chińską. Odinstalowalem ją, a następnie zainstalowałem wersję z GP. Niestety, ale jestem rozparowany i prosi o dodanie zegarka przez QR. :/

Co robię źle? 

jak rozparowałeś zegarek w aplikacji na telefonie powinien się zrestartować i przywrócić ustawienia fabryczne i kod QR powinien być na ekranie zegarka, jeśli nie ma to wejdź w ustawienia i zrób powrót do ustawień fabrycznych, możesz też użyć toolsa od @Lector i tam masz możliwość wywołania kodu QR za jego pomocą, ale aby sparować ten zegarek z apką z GP to musisz najpierw zainstalować aplikację w wersji 1.15 i sparować z nią zegarek, potem z poziomu GP zrobić aktualizację do najnowszej wersji.

Jak przywrócę ustawienia, lub wywołam QR, to nie sparuje tego z apką z GP, bo będzie mnie odsyłać do chińskiej apki.

Zainstalowałem aplikacje CN w wersji 1.1.4, 1.1.6 (1.1.5 nie znalazłem), zalogowałem się na konto, gdzie mój zegarek został wykryty. Następnie wykonałem update w GP. Niestety aplikacja po aktualizacji nie wstaje. Biały ekran. Jakieś pomysły, aby wymusić działanie Apki International z romem CN?

Witam.

Czy aby aktualizować rom 1.2.48h do 1.2.50h muszę najpierw usunąć z zegarka rom 1.2.48 czy po prostu nowy rom (1.2.50h) inastaluję na stary (1.2.48h)?

Witam.

Dostałem powiadomienie na zegarku o nowym ROM-e 1.2.51

Kiedy chcę zaktualizować to wywala mi błąd. Niezależnie czy inicjuję na zegarku czy na smartfonie.

Jest już gdzieś wersja do ściągnięcia i ręcznej instalacji?

Pozdrawiam

jedi

penie niebawem będzie, jest już update do 1.2.51

Changelog 1.2.51

- Optimized connection with iOS
- Optimized system stability
- Fixed Bugs

W dniu 6.04.2018 o 22:07, piotrkozub napisał:

Nigdy u mnie nie działał amazfit z aplikacją mifit ...Jak zmienić w zegarku lub aplikacji amazfit watch 

kurde!! dziekuje za wszelkie posty do mojego pytania..ale kurka...nie interesuje mnie aplikacja mifit ..jak zmienic w amazfit watch lub z poziomu zegarka ..to chce wiedziec