Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

jaki sklep polecacie w Polsce ze sprzętem Xiaomi

pawelpk
 Share

Recommended Posts

Cześć. Piszę  do was to zapytanie bowiem ja kupilem amazfita w sklepie xiaomi4you.pl, zamówiłem kolor czarny a przyszedł - czerwony, więc odesłałem i zażądałem zwrotu wraz z kosztami dwukrotnej wysyłki. Totalnie mnie olali - zwrócili kasę za sam zegarek a telefonów nie odbierają. Dlatego pytam jaki sklep polecacie ale dobry sklep mam na myśli że nie kombinuje z reklamacjami, jest z nimi kontakt itp. To że Wam ktoś sprzedał to każdy potrafi sprzedać.

• 2 weeks later...

To kupić to każdy normalny sprzeda ale czy mieliście jakieś doświadczenia po zakupie, np naprawa gwarancyjna bez problemu bez ściemy itp. Fakt, ceny mają rewelacyjne w porównaniu do innych sklepów

Edited by pawelpk

Bateria po pierwszym ładowaniu trzymała mi około tygodnia a po drugim już ciężko wytrzymywała jeden dzień, i tak po kilku ustawieniach fabrycznych i kilku dniach kombinowania nic się nie zmieniło dlatego poleciał zwrot do AZE. Ale jak oddali kasę to kupiłem drugiego Amazfita też u nich lecz tym razem zegarek chodzi dobrze od 6 do 8 dni z pełną synchronizacją bez włączania trybu samolotowego.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...